środa, 29 maja 2024

Szczuczyn

Akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół w Niećkowie

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie, Zespół Szkół w Niećkowie, Stowarzyszenie Nasz Szczuczyn oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Oddział w Łomży zaprasza mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn i nie tylko do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 12.01.2024r. (piątek) w godz. od 9 do 12:30.

 

Tego dnia na parkingu przy internacie Zespołu Szkół w Niećkowie będzie można oddać honorowo krew w krwiobusie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy. Dawca powinien zgłosić się z dowodem osobistym, być zdrowym i wypoczętym. Zalecane jest wypicie co najmniej 1l wody i zjedzenie lekkiego posiłku. Nie może być po spożyciu alkoholu.

 

 

W najbliższej akcji krwiodawstwa 5 z kolei dawca  odda tysięczny litr krwi w organizowanych na terenie Gminy Szczuczyn akcjach. Dla tego dawcy szykujemy niespodziankę.

 

Przypominamy, że na wszystkich honorowych krwiodawców, którzy oddają krew w organizowanych na terenie naszej gminy akcjach czekają wyjątkowe statuetki oraz koszulki po odbiór, których zapraszamy do siedziby Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

 

Statuetki ufundował Pan Marek Kaczyński a koszulki przekazało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

 

Organizatorzy

wtorek, 28 maja 2024

Dzień Dziecka

niedziela, 26 maja 2024

Letnia Szkoła Młodzieżowych Liderów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.