Wiadomości

Agrobiznesmen 2006

Kolejna szabla oficerska trafiła do Mlekpolu


Sławomir Olszewski - wiceprezes SM Mlekpol dołączył do prestiżowego grona laureatów konkursu Agrobinzesmen Roku. W warszawskiej Galerii Porczyńskich, podczas uroczystej gali otrzymał oficerską szablę i wszedł w poczet najlepszych Agrobiznesmenów naszego kraju.


Organizatorem konkursu jest miesięcznik AgroBazar. Dotychczas, podczas szesnastu edycji konkursu, kapituła uhonorowała 190 osób. Osiem lat temu złotą szablę otrzymał Edmund Borawski - Prezes SM Mlekpol.


Kandydatów do tytułu Agrobiznesmena Roku rekomendują Kapitule Konkursu biznesmeni, parlamentarzyści, przedstawiciele administracji państwowej, organizacje i związki branżowe. Kandydat musi posiadać duże doświadczenie w agrobiznesie, być nietuzinkową postacią, a nade wszystko mieć wyjątkowe predyspozycje do sprawnego zarządzania reprezentowanym przedsiębiorstwem posiadającym silną pozycję rynkową. Bez wątpienia prezes Olszewski jest taką osobą. Pracę w SM Mlekpol rozpoczął w 1981 roku, najpierw jako kierownik zmiany, a od 1985 roku jako wiceprezes odpowiedzialny za produkcję, ochronę środowiska i transport. Jest współtwórcą sukcesu Mlekpolu. Zawsze uśmiechnięty, pogodny i opanowany. Przez kontrahentów uważany za twardego negocjatora. Wspólnie z żoną Bożenią oraz dziećmi Anią i Tomkiem tworzą zgrany zespół, wzajemnie się wspierając i uzupełniając.


- dla e-Grajewo.pl First Communications.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.