Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11113 wyświetleń

Agencja Restrukturyzacji - zmiany

Tomasz Krukowski, radny powiatu grajewskiego nie jest już zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Z funkcji został odwołany na własną prośbę.

Tomasz Krukowski pełniącym obowiązki zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży był od roku. Teraz wraca do Grajewa do Biura Powiatowego, na swoje dawne stanowisko, a był zatrudniony na stanowisku starszego specjalisty - powiedziała nam  Beata Alina Orzołek, Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży .

Na razie nie wiadomo kto zajmie fotel zastępcy dyrektora regionalnego. Powoływanie i odwoływanie zastępców dyrektora należy do kompetencji prezesa ARiMR – podkreśliła Dyrektor.

 

Komentarze (4)

Na własną prośbę ??? Czyżby??? Nie sądzę.

ktoś z pisu .... napewno

taaa na własna prośbę wszyscy tam spadają z kierowniczych stanowisk... na własną prośbę. oby mu tylko jako "zwykłemu" pracownikowi nawyki dyrektorskie nie pozostały .

Ależ przykro swoi nie docenili...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.