poniedziałek, 22 lipca 2024

Kraj

  • 6 komentarzy
  • 2832 wyświetleń

Adrian już w domu

KPP Ełk
Policja poszukiwała 15 -letniego Adriana Bajkowskiego.
15-letni Adrian cały i zdrowy wrócił do rodziny. Uciekł bo zazdrościł kolegom, którzy wcześniej uciekli z domów, sławy i zainteresowania mediów.15 -letni Adrian dzisiejszej nocy sam, cały i zdrowy wrócił do rodziny. Z ustaleń policjantów wynika, że chłopiec zaplanował ucieczkę, gdyż, jak oświadczył, zazdrościł kolegom, którzy wcześniej uciekli z domów sławy i zainteresowania mediów.

Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatek wspólnie z innymi kolegami podczas ucieczki  przebywał w Giżycku.

Teraz o całej sytuacji  zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.
Komentarze (6)

mój boze małotaty co wy robicie, co sie z wami dzieje czy zastanawiałes sie co bedo czuc rodzice 100 razy pomyslcie zanim zrobicie głupote

A to czyja wina że te małolaty tak postępują ?
Nie można dać klapsa ,skarcić .....bo to jest znęcanie się ?
Zrąbać trzeba porządnie dupsko pasem tym gówniarzom aż w majty będą lać .To się im odechce takich głupot i dziesiątemu zakażą

zuza ma racje,rodzice powinni do tego nie dopuscic

zgadzam sie z zuzą

winę ponosi za to rząd uchwalenie niekaranie dzieci i młodziży

weźcie ludzie ogarnijcie się! zrąbać dupsko? co wy w średniowieczu żyjecie ? zapomnieliście jak to jest mieć naście lat i czuć, że cały świat jest przeciw wam? teraz to jesteście mądrzy ale żebyście żyli w tych czasach, w których żyje dzisiejsza młodzież robili byście to samo."Zapomniał wół jak cieleńciem był"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.