Game Festival 2018

aktualizacja: 2018-06-04 21:19:31     nr wiadomości: 35428     przeczytano: 3461     Ilość komentarzy komentarze: 1

 Podczas tegorocznej edycji zawodnicy zmierzą się w trzech grach: FIFA18 na platformie PlayStation 4, Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends na PC. Impreza odbędzie się w dniach 21-22 lipca bieżącego roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strażackiej 2 w Grajewie.

Dodatkowymi atrakcjami będą wolne stanowiska (konsole, komputery) rozstawione w sali i udostępnione odwiedzającym oraz liczne konkursy z myślą o odwiedzających nasz Turniej.

 Na naszą imprezę przyjeżdżają profesjonalni gracze z całego kraju wraz z kibicami. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 1000 osób, około 70 było w nią zaangażowanych. W Turnieju uczestniczyło 150 graczy, a 55 tysięcy widziało nasze wydarzenie na Facebook’u. Festival jest bezpłatny i stanowi odpowiedź na potrzeby młodzieży, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności naszego regionu.

ZAPRASZA 

Młodzieżowa Rada Miasta Grajewo

Za zabawę dla pasjonatów gier ktoś jednak musi zapłacić."W turnieju uczestniczyło150graczy"A ilu z graczy było mieszkańcami Grajewa?W zeszłym roku zabawa w gry trwała dwa dni.Jakie koszty poniosło Miasto a jakie ewentualni sponsorzy?I kto tak naprawdę jest organizatorem tej imprezy? Życzę dobrej zabawy.
Napisał: zainteresowany dodano: 2018-06-05 10:27:28

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.