Sport

  • 24 komentarzy
  • 3362 wyświetleń

Wissa awansowała do III ligi

Wissa awansowała do III ligi

19 czerwca br. Wissa Szczuczyn wywalczyła awans do III ligi, pokonując w ostatnim meczu 3:0 Warmię Grajewo. Wissa zagrała w Choroszczy, ponieważ w Szczuczynie stadion piłkarski jest jeszcze w budowie. 

Miniony sezon uważają za trudny

- Od dwóch lat, ze względu na budowę stadionu, jako gospodarze graliśmy na wyjazdach. Werbowaliśmy boiska w Łomży, Kolnie czy Ełku. Nasi piłkarze trenowali na Orliku, co też nie było komfortowe w późniejszej grze na pełnowymiarowym boisku. Biorąc pod uwagę okres przygotowawczy do każdego sezonu, uważam, że jest to duży sukces klubu i sprostaliśmy zadaniu - komentuje Janusz Marcinkiewicz Prezes Zarządu Klubu Wissa Szczuczyn.

Awans do 3 ligi jest kolejnym wyzwaniem

- Utrzymanie klubu w obecnej lidze wymaga większych nakładów finansowych. M.in. pokazywanie się na trzecioligowych arenach, zwiększone koszty wyjazdów to wyzwanie, któremu teraz trzaba podołać, aby sprawnie działać. Musimy podjąć rozmowy w celu pozyskania nowych sponsorów - zaznacza Prezes Klubu Wissa.

Po krótkim odpoczynku piłkarze wrócą do pracy i treningów. 29 sierpnia br. podczas uroczystego otwarcia, rozegrają mecz już na własnym, wyremontowanym stadionie.

 

Komentarze (24)

Zobaczymy za rok czy będzie artykuł że Wissa spadła

Cisza jak po pogrzebie organisty. Grajewiacy gdzie wasze dobre obyczaje i kultura. Żadnego słowa otuchy i gratulacji.Oj brzydko. Na waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu.

do Rrrt: no jak zwykle muszą byc takie komentarze. Nie mysl za wiele co bedzie potem

A jaka jest różnica między 3 a 4 ligą piłkarską ... więcej kasy na przejazdy bo o kasie na wzmocnieniu ....? w Grajewie spokojnie niech grają młodzi i......

Warmia przegrała i cisza nic nie piszą hahaha

GRATULACJE od byłego zawodnika Wissy. Super

Pomóżmy. A nie narzekać. Brawo Szczuczyn. GRATULACJE

Do mieszkańca: Jaka jest roznica! Wasilków rok temu awansował do 3 ligi. Został praktycznie ten sam skład co grał w IV. Na ktorym miejscu skonczyli sezon w IV lidze. Wiec nie opowiadaj mi tu bajek ze IV liga nie rozni sie od 3 ligi poziomem. Ale tak to jest jak sie wypowiada człowiek który ma doczynienia z piłka tyle co ja z baletem

No i fajnie, po co komentarze że za rok spadnie. Bardzo możliwe zże tak będzie, bo tam już wyższy poziom itp ale trzeba cieszyć się chwilą i tym co jest teraz. A nie ludzie tylko nienawiść i zazdrość szerzą. Stajemy się coraz gorszym narodem :(

Brawo Szczuczyn pokazaliscie Warmi gdzie jej miejsce, niedlugo bedziecie mieli lepszy stadion od Warmi, bo Warmia bedzie grala nie na stadionie a na placach zabaw dla dzieci ktorych jest duzo, a stadion zapomniany ze jest i druzyna.

Wiele firm powstało w strefie. Z sponsorowaniem nie powinno być problemu.. Jeszcze firma z Grajewa dorzuci z 1
000.000. Dobrze się złożyło że oddanie nowego stadionu i awans nastąpiło jednocześnie.
Powodzenia

jaka o wissa szczuczyn to przecie miedzy narodowa ani jednego szczuczyniaka

W historii obu klubów liczbę sezonów, w których Wissa była wyżej od Warmii można policzyć na palcach, i pewnie wystarczyłoby do tego jednej ręki. Warmia nie ma i nie musi mieć kompleksów tylko dlatego, że armia zaciężna zrobiła w Szczuczynie awans. Fortuna kołem się toczy, więc trochę pokory cukiernicy.

Gratulacje sąsiadom!!!

byłemu zawodnikowi trudno zrozumieć ale się nie dziwię i nie obchodzi mnie jakiś Wasilków i dla wielu zawodników nieważne skąd kasa ale trawa na boisku musi być równa podlana nawożona sędziowie opłaceni prysznice z ciepłą wodą transport trener opieka medyczna odżywki napoje itd..... i każdy zawodnik powinien o tym pamiętać a o poziom swoich umiejętności dbać sam i nie oczekiwać tylko na daninę innych i kasę jaka ona by nie była. Jako mieszkaniec jestem podatnikiem i jest to też moja cegiełka żebyś mógł się rozwijać....

A będzię ja na to nie pozowlę a do PZPN region podlaskiego nie dopuścić do trzeciej ligi co to ma być?

ee grajewiak nudne juz takie komentarze są serio..wszędzię tak jest w drużynach, bo Grajewo to sami swoi ?! Wissa ma A-klase i tam juz grają swoi młodzi i uczą się tego pięknego sportu i kto wie gdzie zajdą . POzdrawiam wszystkich kumatych

Grajewiak przykro co? Szczuczyn górą.

Poza tym Szczuczyn piszemy z dużej litery. Panie grajewiak

Dobrze ze mamy drużynę z naszego regionu brawo.

No niemożliwe, no niemożliwe. Szczuczyn znowu przed Grajewem. Czyli to prawda, że we Warszawie zastanawiają się nad przenosinami starostwa do Szczuczyna. A raczej powrotem starostwa do Szczuczyna. Zatem i mnie trzeba szukać lokum w Szczuczynie. Może ktoś będzie chciał się zamienić mieszkaniem?

dzięki scyzoryku :)

Corleone. To juz wiadomo nie od dzis ze Grajewo to juz WIOSKA KOSCIELNA, bedziemy grali na organach w kosciele i placykach do zabawy w pilkarzykow. /

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.