Wieści z Wojewodzina

aktualizacja: 2014-04-16 07:19:49     nr wiadomości: 22160     przeczytano: 6416     Ilość komentarzy komentarze: 2

 12 kwietnia 2014 na malowniczych trasach biegowych nad jeziorem Białym w Przewięzi, odbyła się Licealiada woj. Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Jedynym reprezentantem powiatu grajewskiego w tych zawodach wśród chłopców była sztafeta Zespołu Szkół w Wojewodzinie.


 Miło nam zakomunikować, że drużyna chłopców tej szkoły, po bardzo zaciętej i wyczerpującej rywalizacji zajęła  bardzo dobre IV miejsce w sztafecie 10 x 1500m. Jest to duży sukces sztafety z Wojewodzina, ponieważ chłopaki  ulegli tylko szkołom sportowym z Białegostoku i Suchowoli. W zawodach startowało prawie 20 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa. Drużyna dziewcząt ZS w tych samych zawodach  zajęła niezłe IX miejsce (op. Łukasz Choynowski).

  Przy okazji warto wspomnieć, że  nasi przełajowcy od wielu lat systematycznie reprezentują powiat grajewski  zajmując czołowe miejsca i zdobywając medale w rywalizacji wojewódzkiej nie tylko w sztafetowych ale także w indywidualnych biegach przełajowych.

 Skład sztafety: Turowski Kamil, Kurzyna Marek, Nietupski Kamil, Duba Przemysław, Żebrowski Adrian, Świderski Daniel, Orzechowski Patryk, Męczkowski Michał, Cybulski Rafał i Łempicki Radek.

Opiekunem sportowców jest Krzysztof Wencek

 

Brawo chłopcy, brawo dziewczęta. Życzenia coraz większych sukcesów.
Napisał: Kasia dodano: 2014-04-16 08:27:04

"szkołom sportowym z Białegostoku i Suchowoli" - i nie tylko, II Łomżyńska była na miejscu 3 ;)
Napisał: gościu dodano: 2014-04-16 21:46:45

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.