Wieści z Prostek

aktualizacja: 2020-08-13 14:38:31     nr wiadomości: 43109     przeczytano: 3080     Ilość komentarzy komentarze: 0

11 sierpnia br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w ramach projektu „Miejsca spotkań w każdej gminie powiatu ełckiego”.

Głównym celem projektu jest rewitalizacja i dostosowanie infrastruktury zlokalizowanej na Stadionie Leśnym w Prostkach wykorzystywanym w celach rekreacyjno – sportowo – wypoczynkowych, do potrzeb lokalnej społeczności, przyjeżdżających gości i turystów. 

W ramach zadania zdemontowano stare, drewniane ławki na trybunach, poprawiono krzesełka plastikowe, przygotowano teren, zakupiono i zamontowano nowe siedziska. W pracach uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Klub Sportowy „Pojezierze” Prostki, pracownicy Urzędu Gminy Prostki oraz mieszkańcy.

Od teraz obiekt oprócz rozgrywek piłkarskich lokalnej drużyny, wykorzystywany będzie do organizacji wydarzeń promujących gminę.

Całkowita wartość projektu wyniosła ponad 20 tys. zł.

fot. KS "Pojezierze" Prostki
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.