Wiadomości

Wieści z Gminy Grajewo

W środę 9 czerwca br., Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter wraz ze Skarbnik Gminy Moniką Zorczykowską podpisali umowę z Zarządem Województwa Podlaskiego na zagospodarowanie terenu w Kapicach.

W ramach projektu planuje się budowę: wiaty, boiska do siatkówki, bramek do piłki nożnej, placu zabaw i ogrodzenia działki. Działka o nr geod. 426 w chwili obecnej jest działką niezagospodarowaną. Dzięki zaplanowanym działaniom miejsce te stanie się miejscem zaspokajającym w pełni potrzeby kulturotwórcze, wychowawcze, dydaktyczne, fizyczne i społeczne mieszkańców miejscowości Kapice. Działania przeprowadzone w ramach projektu wpłyną na dalszy rozwój miejscowości, nastąpi ożywienie kulturalne, aktywizacja lokalnej społeczności. Wprowadzone zmiany wpłyną na poprawę wizerunku i pozytywne postrzeganie miejscowości Kapice, teren rekreacyjny będzie miała ładny, estetyczny wygląd.

Wartość projektu to 206 029,75,00 zł w tym dofinansowanie 175 125,26 zł.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.