Turniej służb mundurowych

aktualizacja: 2014-04-19 08:25:33     nr wiadomości: 22185     przeczytano: 7536     Ilość komentarzy komentarze: 4

Turniej służb mundurowych w piłce nożnej


Najlepszymi w rozgrywanym dziś Turnieju Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji okazali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Drugie miejsce zajęła drużyna z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji. Natomiast na trzecim uplasował się zespół z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, która zajęła czwarte miejsce.

Dzisiaj na sali gimnastycznej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych „Futsal” o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Jego celem była integracja funkcjonariuszy służb mundurowych i promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W rozgrywkach udział wzięło 8 ośmioosobowych zespołów. W skład poszczególnych drużyn wchodzili podlascy funkcjonariusze z Komend Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Białymstoku, Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, Centralnego Biura Śledczego oraz Komend Powiatowych Policji w Augustowie, Grajewie i Hajnówce. Po emocjonującej walce i rozegranych 14 meczach zwycięzcami okazali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Najlepszym strzelcem okazał się mundurowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Nad prawidłowością rozgrywanych meczy czuwali sędziowie zawodów Rober Buraczyk oraz Jerzy Czarniecki.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

II miejsce – drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji.

III miejsce – drużyna Oddziału Prewencji Policji Białymstoku

IV miejsce - drużyna Komendy Powiatowej Policji w Grajewie

Puchary, statuetki, medale i dyplomy, ufundowane przez KWP w Białymstoku oraz NSZZP województwa podlaskiego, wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom wręczył w imieniu Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz I Wiceprzewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa podlaskiego. Symboliczne pamiątkowe statuetki otrzymali również sędziowie, czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

fot.– www.podlaska.policja.gov.pl


Chciałbym podjąć pracę w policji, ale nie posiadam znajomości, czy mam szansę? Jestem po AWFie. Proszę o poważne odpowiedzi.
Napisał: kandydat dodano: 2014-04-22 14:41:59

Kandydat bym ci odpowiedział, ale skoro wymagasz poważnej odpowiedzi to przemilczę. Nic poważnego bowiem, o tak niepoważnym zawodzie powiedzieć nie mogę.
Napisał: D dodano: 2014-04-24 15:53:20

Niepoważny to jest Twój mózg,a raczej jego brak.
Napisał: g dodano: 2014-04-27 21:57:13

Idź na patrol wlepić mandat za spożywanie alkoholu
Napisał: D dodano: 2014-04-28 16:52:03

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.