Tenis stołowy - kadeci

aktualizacja: 2020-09-29 12:32:12     nr wiadomości: 43542     przeczytano: 2207     Ilość komentarzy komentarze: 1

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie wiosenne turnieje o wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów wojewódzkich i Polski w związku z pandemią przełożone zostały na terminy wrześniowe 2020 r. W Dobrzyniewie Dużym Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz - najlepsi kadeci Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie nie zawiedli w tych najważniejszych w sezonie 2019/2020 mistrzowskich turniejach.

W turnieju o mistrzostwo indywidualne Sebastian wywalczył piąte miejsce a jego klubowy kolega Maciej o dwa oczka niżej, natomiast w grze deblowej wywalczyli brązowe medale. Należy dodać, że Sebastian Janiszewski w grze o finał przegrał po pięciosetowej grze i w piątym secie na przewagi 14/16 z wicemistrzem województwa - zawodnikiem białostockich Dojlid Konradem Grykiem. 

W Wysokiem Mazowieckiem drużyna grajewskiego MOSiR w składzie: Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz wywalczyła  miejsce na podium i brązowe medale, za drużynami Dojlid i Ósemki Białystok. Po okresie mistrzowskich sukcesów byłych kadetów MOSiR  - K. Włóczko, R. Marczykowskiego i Krystiana Maciorowskiego są to znaczące występy grajewskich tenisistów stołowych.

 

Sebastian jesteś kozak tak szybko awansowales i trenujesz z najlepszymi na stołach 1 i 2 z II ligą Markiem Tybkiem czy Marcinem ...... brawka i na treningu w pocie czoła no no no .....
Napisał: zawodnik dodano: 2020-09-30 11:23:17

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.