Rozpoczęto budowę OSY

aktualizacja: 2021-06-02 09:57:04     nr wiadomości: 45876     przeczytano: 1050     Ilość komentarzy komentarze: 4

Rozpoczęła się budowa nowej Otwartej Strefy Aktywności na terenie stadionu miejskiego w Grajewie. W ciągu kilku najbliższych tygodni powstanie ogólnodostępny plac zabaw, siłownia i strefa relaksu. 

Plac zabaw będzie składał się z zestawu sprawnościowego obejmującego: podest trójkątny, sieć linową i poprzeczki. Dzieci będą mogły tu ćwiczyć swoją sprawność fizyczną korzystając z drabinki, drążka gimnastycznego, czy kółek gimnastycznych. Znajdą się tu również zjeżdżalnia i huśtawki: metalowa z siedziskiem typu bocianie gniazdo oraz ważka podwójna. Na terenie placu będzie zamontowana także trampolina ziemna.

Tuż obok placu powstanie siłownia plenerowa składająca się z urządzeń sportowych, tj.: biegacz, twister, motyl, wioślarz, oritrek, czy wyciąg górny.    

W strefie relaksu zaplanowano stoły do gry w piłkarzyki  oraz szachy i chińczyka.  

W ramach przedsięwzięcia zostaną ustawione ławki z oparciem, stojak na rowery, kosze na śmieci i tablica informacyjna z regulaminem. Teren zostanie utwardzony kostką betonową i oświetlony. Wykonawca ma również zamontować w istniejącym ogrodzeniu furtkę wejściową, uporządkować miejsce i obsiać trawą.

Wartość całej inwestycji to 140 627,86 zł. Przypomnijmy, że Miasto Grajewo podpisało umowę z wykonawcą inwestycji firmą Apis Polska sp. z o. o. z Jarosławia w kwietniu 2021 r.

 

Ciekawe gdzie to bedzie zlokalizowane zeby n ie zepsuc stadionu.
Napisał: grajewiak dodano: 2021-06-02 16:57:42

Dlaczego nie dodajecie niewygodnych komentarzy?
Napisał: Grajewiak dodano: 2021-06-02 21:24:54

Stadion powinien byc dla wszystkich a on służy tylko na kilkanaście meczów x 90 min na piłkę w roku a nakłady są duże ... tam i lekkoatletyka powinna być jak w Łomży.
Napisał: wyborca dodano: 2021-06-03 16:43:32

proszę zadbać o boisko przy SP 4, mam . Mamy nadzieję , że ten obiekt będzie wizytówką , bez pijaru tak jak to miało miejsce przy parku na bagienkach. Budynek ,a ne barak na szatnie . Tylko niech inne biuro zaprojektuje ten obiekt , niż te które projektował drogę do Urzędu Skarbowego it. Stadion to wygląda jak sprzed epoki PR, a postawiony parę lat temu. Skąd u Nas tyle zaściankowości
Napisał: Wyborca dodano: 2021-06-03 19:59:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.