Rozmowa z "Milko"

aktualizacja: 2005-02-07 13:22:35     nr wiadomości: 1051     przeczytano: 7719     Ilość komentarzy komentarze: 1
Zapytaliśmy kapitana drużyny siatkarskiej Mlekpol Grajewo, Bogdana Wszeborowskiego o obecną sytuację zespołu. Rozmowa została przeprowadzona na BALU SPORTU 5 lutego br.

„Nazywam się Bogdan Wszeborowski, jestem kapitanem i kierownikiem drużyny siatkarskiej Mlekpol MOSiR Grajewo. Pierwsze trzy mecze były fantastyczne, mieliśmy 3 zwycięstwa. Później coś w drużynie pękło. Przyczyn jest wiele. Na pewno mała ławka rezerwowych zawodników, brak młodzieży, kontuzje czołowych zawodników, obu naszych środkowych. Wiele przyczyn związanych jest z psychiką. Załamaliśmy się i musimy znowu uwierzyć w siebie. Na stwierdzenie „zamknęliśmy się przed młodą kadrą” odpowiadam, że tych młodych zawodników po prostu nie ma. Jest jeden – Michał Wolwark, przed którym jeszcze wiele pracy. Siatkówka to dyscyplina bardzo techniczna, wyszkolenie dobrego zawodnika do zespołu trwa kilka lat. Rozmawiałem z Panem Burmistrzem i zaplanowaliśmy spotykanie w UM. Będziemy rozmawiać o zorganizowaniu szkółki siatkówki przy MOSiR. Ten sport jest popularny, młodzież garnie się do uprawiania siatkówki.
Trudno mi jest powiedzieć dlaczego wytypowany nasz zawodnik nie zwyciężył w plebiscycie e-Grajewo. Adam Odlanicki w ubiegłym roku był najbardziej skutecznym zawodnikiem w drużynie, zdobywał najwięcej punktów. Fajna sprawa, pojechałby z narzeczoną na weekend do ośrodka. Cóż, może w następnym roku. Pozdrawiam.
Zapraszamy na najbliższą SOBOTĘ (12.02.05r.), godz 17.00, gramy z wiceliderem Biebrza Lipsk. Damy z siebie wszystko i powalczymy o zwycięstwo.” - Bogdan Wszeborowski

e-Grajewo.pl

eeee a kiedy e- grajewo porozmawia z e- borawskim?
Napisał: ., dodano: 2005-02-14 19:05:46

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.