Przekaż 1% podatku dla Warmii

aktualizacja: 2014-01-14 13:20:57     nr wiadomości: 21555     przeczytano: 5655     Ilość komentarzy komentarze: 4
Każda osoba rozliczająca się z podatku dochodowego za 2013 rok może wesprzeć Klub Sportowy WARMIA Grajewo na przypadający w tym roku Jubileusz 90-lecia Klubu przekazując 1 % swojego podatku WARMII a nie fiskusowi.

Stanie się tak dzięki staraniom Zarządu naszego Klubu i zawarciu porozumienia z Warmińsko - Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej w Olsztynie, który uzyskał status organizacji pożytku publicznego. (więcej informacji: http://1procent.wmzpn.pl/ )

 
Zamiast do urzędu skarbowego 1% podatku każdego podatnika podatku dochodowego osób fizycznych może trafić do naszego Klubu!

 Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) podatnik wpisze numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej: 0000086043. Warunkiem niezbędnym, żeby przekazany 1% podatku znalazł się na koncie WARMII, jest wpisanie nazwy Klubu w postaci KS WARMIA Grajewo w odpowiedniej rubryce pozycji "Informacje uzupełniające".

Kto może przekazać 1%?

*         Podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych,

*         Podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

*         Podatnik objęty liniową, 19 -procentową stawką podatku,

*         Podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych.

Aby zachować prawo do przekazania jednego procenta należy złożyć rozliczenie roczne w ustawowym terminie, tj. 31 stycznia dla zryczałtowanego podatku od przychodów PIT-28, 30 kwietnia dla podatku dochodowego od przychodów osób fizycznych PIT-36, PIT-37, odpłatnego zbycia papierów wartościowych PIT-38.

W związku z powyższym Zarząd Klubu Sportowego WARMIA Grajewo zwraca się z prośbą o wsparcie działalności naszego Klubu poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za 2013 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na działalność naszego Klubu oraz rozwój Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo w której obecnie trenuje piłkę nożną niemal setka dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Zwracamy się do naszych Kibiców i Sympatyków zarówno mieszkańców Grajewa jak i tych obecnie mieszkających w innych miastach naszego kraju o jak najszerszą akcję mającą na celu rozpowszechnienie informacji na temat możliwości przekazania 1 % podatku dla WARMII.

 Z góry dziękujemy za pomoc!
 
Janusz Szumowski
http://kswarmiagrajewo.org
http://facebook.com/warmia


Dla akademii można coś rzucić niech dzieciaki sie rozwijają, ale na klub po co? Nie ma wyników i jeszcze im dopłacać heh. Brać się za grę.
Napisał: Kasia dodano: 2014-01-14 14:10:10

i to jest pomysł.brawo. ... zawsze oddawałem na szpital ale jak potrzebowałem pomocy to niestety szukałem lekarzy w Białymstoku.....
Napisał: leo dodano: 2014-01-14 18:31:44

śmiech na sali, to warmia powiinna grac charytatywnie dla dzieciaków a nie jeszcze "prosić" i 1%
Napisał: Jan dodano: 2014-01-16 02:01:02

mam pytanie do prezesów Warmii.czy można rozróżnić czy kasa będzie przeznaczona dla akademii czy dla zawodników klubu. ponieważ wolałbym tak jak napisała Kasia forsę dawać dla dzieciaków przynajmniej maja chęci zapał do gry ..
Napisał: zainteresowany dodano: 2014-01-16 13:16:06

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.