Olimpiada Przedszkolaka 2015

aktualizacja: 2015-06-11 21:59:57     nr wiadomości: 25182     przeczytano: 6345     Ilość komentarzy komentarze: 5


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zorganizował 11 czerwca 2015 r. IV Olimpiadę Przedszkolaków.

 Imprezę rozpoczęła parada oraz hymn przedszkolaka. Zapalono znicz olimpijski. Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski, dokonał oficjalnego otwarcia Olimpiady, witając maluchy, ich rodziny oraz wychowawców.

 Pogoda i humory dopisały. Przedszkolaki bawiły się ponad dwie godziny na Stadionie Miejskim w Grajewie. Każdy mały zawodnik został obdarowany słodyczami i nagrodzony dyplomem oraz medalem.

 

Super było tyle,że medale powinny być dla wszystkich dzieci jakie się tam bawiły.tymczasem było inaczej-jak miałeś znajomości to dostałeś medal nawet jeżeli twoje dziecko nie było przedszkolakiem jak nie to medalu nie było.Przede mną w kolejce po medal stała dziewczyna z dwójką dzieci miała tylko jedną kartę więc jeden z przedszkola drugi nie chyba "pierwszak"(bo też mały)poprosiła o medal dla starszego chłopca po czym padł komentarz:"Medale są wyliczone po to rodzice pisali oświadczenia żebyśmy wiedzieli ile medali kupić.Chcesz mały to dam Ci karteczkę tego mamy pełno."Chłopiec wziął kartkę i odszedł ze łzami w oczach.Chwilę później sytuacja podobna-podchodzi facet z 3 dzieci trzyma jedną kartkę i malutkie dziecko na rękach pierwsze jego słowa to:"Cześć Darku" facet dostaje medale i batoniki dla całej trójki.Pytam w czym te dzieci były lepsze?Brawo dla burmistrza i Pani,która wręczała medale pokazaliście jak wszystkich traktujecie jednakowo,sprawiedliwie i na pewno zyska Pan tym poparcie.Wstyd mi,że na pana głosowałem
Napisał: Zenek dodano: 2015-06-12 20:37:59

Fajna impreza, brawo dla pomysłodawcy.
Napisał: aga dodano: 2015-06-12 21:06:14

Pomyslodawca byl Kielczewski, mam nadzieje, ze obecny tego nie zlikwiduje bo to fajna impreza dla dzieci.
Napisał: ww dodano: 2015-06-13 06:12:14

Zobaczcie co się stało w Słupsku, miasto musi zapłacić 20milionów wykonawcy aquaparku, tak Biedroń narządził, oczywiście stara się winę zrzucić na poprzednie władze, czy coś wam to przypomina? Dla miasta to bankructwo. Szkoda, bo przedszkolakom basen potrzebny.
Napisał: rodzic dodano: 2015-06-13 06:32:07

impreza super, dzieci się wybawiły, a kto chce- zawsze do czegoś się przyczepi, zamiast plotkować proszę wziąć się do pracy i nawet jako wolontariusz pomóc przy organizacji :-)
Napisał: rodzic dodano: 2015-06-15 21:54:15

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.