Nadaj paczkę DPD już od 13,99zł

aktualizacja: 2021-05-12 06:12:28     nr wiadomości: 39354     przeczytano: 59963     Ilość komentarzy komentarze: 0

U W A G A
Punkt STREFA PACZKI DPD --> sprawdź

 


Kto musi  mieć     k a s y    f i s k a l n e     ONLINE?


Terminarz instalacji:


Od 01.01.2020 r. dla świadczenia usług naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania, regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon i kół dla pojazdów silnikowych motorowerów, sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych.


Od 01.07.2020 r. dla świadczenia usług związanych z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania, sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.


Od 01.01.2021 r. dla świadczenia usług fryzjerskich, kosmetycznych, kosmetologicznych, budowlanych, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawniczych, związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej - wyłącznie w zakresie wstępu.
 

U W A G A   N O W A   S I E D Z I B A
- Grajewo, os. Centrum 23/2
(o d   ul .   E ł c k i e j)
tel. 86 273 84 24   |   
www.serwis.grajewo.pl

Z a p r a s z a m y !

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.