Minisiatkówka dziewcząt

aktualizacja: 2006-05-14 12:37:06     nr wiadomości: 2780     przeczytano: 9589     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dnia 13.05.2006r. w Mońkach odbyły się Klubowe Mistrzostwa woj. Podlaskiego w Minisiatkówce Dziewcząt "TRÓJKI". Organizatorem turnieju był Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej w Białymstoku i Szkoła Podstawowa Nr3 w Mońkach. W  pięknej Hali Sportowej Szkoły Podstawowej i przy wspaniałej organizacji Pani Katarzyny Gawendzkiej i Pana Dariusza  Jaworowskiego o godz. 10.00 rozpoczęły  się  Mistrzostwa Województwa. W zawodach uczestniczyło 18 drużyn z województwa podlaskiego, Szczuczyn reprezentowała drużyna UKS "Zryw" działającego w Szkole Podstawowej, w skład której wchodziły: Małgorzata Jaworowska, Katarzyna Wojciechowska, Magdalena Zyskowska, Anna Kosakowska, Weronika Staniszewska, Karolina Zalewska.


Turniej stał  na bardzo wysokim poziomie sportowym,  młode zawodniczki wykazały się  bardzo dużymi umiejętnościami technicznymi.
I miejsce zajęła drużyna MLKS "Promień" Mońki, II miejsce UKS "Zryw" Szczuczyn, III miejsce MUKS "15" Białystok.


Najlepsza drużyna  będzie reprezentowała  Województwo Podlaskie  w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce, które odbędą się we wrześniu w Zabrzu.


Życzmy im sukcesów i miejmy nadzieje że " róże",  które kwitną na pięknym Podlasiu  nie uschną a będą  dalej wspaniale się rozwijać.


Ze sportowym pozdrowieniem
       K.Jaworowski

I tak ma byc ! Pozdrawiam wasz norbi !
Napisał: Norbek dodano: 2006-05-14 21:24:07

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.