Milko Mazury MTB Pasym I etap

aktualizacja: 2020-07-21 11:25:59     nr wiadomości: 42921     przeczytano: 4918     Ilość komentarzy komentarze: 0

Pierwszy etap Milko Mazury MTB w Pasymiu

W najbliższy weekend (25-26 lipca) odbędą się pierwsze zawody w ramach kolarskich zmagań Milko Mazury MTB. W tym roku wielkie otwarcie piątego sezonu nastąpi w Pasymiu – nowej lokalizacji na mapie wyścigu. Marka Milko jest sponsorem tytularnym wydarzenia, a SM Mlekpol sponsorem strategicznym Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim MTB XCO / XCR, które odbędą się w ramach cyklu 15-go sierpnia.

Milko Mazury MTB 2020 to największa impreza kolarska w Polsce północno-wschodniej. Wyścigi organizowane są od 2016 roku i na stałe wpisały się już do kalendarza najważniejszych polskich kolarskich wydarzeń sportowych organizowanych na Warmii i Mazurach.

Trasa pierwszego etapu tegorocznego wyścigu nosi nazwę Pasym - Cztery Wieże nad Kalwą. Kibiców i zawodników czekają dwa dni sportowych emocji. Kolarzom towarzyszyć będą nie tylko piękne krajobrazy, zmierzą się również z krętymi zjazdami i wysokimi podjazdami.

W tym sezonie najmłodsi kolarze rywalizować będą w ramach Nickelodeon Race - Liga Szkółek Kolarskich. Wyścigi zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe. Na terenie Miasteczka Sportowego w centrum miasta powstanie także trasa Łaciate Junior Strider Racing.

Zmagania dla starszych uczestników, w ramach pierwszej rundy Milko Mazury MTB, zorganizowane zostaną na czterech dystansach. Dzięki zróżnicowaniu stopnia trudności i długości tras do rywalizacji może zgłosić się każdy, także amatorzy kolarstwa. Wszelkie szczegóły dotyczące tras i etapów znajdują się na stronie www.mazurymtb.pl.

Po inaugurującym całą imprezę weekendzie zawodnicy będą mieli tylko 5 dni na regenerację, bo kolejny etap odbędzie się 1 i 2 sierpnia. Tym razem Milko Mazury MTB zawita do Mrągowa, gdzie kolarze rozpoczną wyścig o Niedźwiedzią Łapę na Górze Czterech Wiatrów.
Po więcej informacji na temat zdrowego stylu życia i porad dotyczących aktywności fizycznej zapraszamy na: ruszajzmilko.pl.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.