• 3 komentarzy
  • 9365 wyświetleń

Mecz Wissa - Hajnówka

W kolejnym meczu, kolejna demolka. Tak po krótce można opisać to co wydarzyło się w Szczuczynie. Mimo osłabienia (Piwko I.-kartki, Poliński - kontuzja) Wissa nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem outsaidera z Hajnówki, aż 6-0.

Początek spotkania to kilka składnych sytuacji, które na bramki zamienili Łapiński i Piwko A. Tuż przed przerwą na 3-0 po pięknej akcji podwyższył Świderski E. Na początku drugiej połowy swój dobry występ w meczu drugą bramką okrasił Łapiński. Zaraz po tej akcji bramkarz gości brutalnie sfaulował go za polem karnym, co skończyło się dla niego czerwoną kartką. Od tego mementu przewaga gospodarzy była jeszcze wyraźniejsza i zaowocowała kolejnymi bramkami, które strzelili Marcinkiewicz i Piwko A. Wissa Szczuczyn - OSiR Puszcza Hajnówka 6-0 (3-0) 15-Łapiński 25-Piwko A. 45-Świderski E. 52-Łapiński 75-Marcinkiewicz 85-Piwko A.