Konkurs - wygraj metamorfozę!

aktualizacja: 2021-03-27 08:15:11     nr wiadomości: 45033     przeczytano: 5731     Ilość komentarzy komentarze: 0

Witajcie. Mamy dla Was niecodzienną niespodziankę
a mianowicie
- P R O J E K T    " T W O J A   P I Ę K N A   M E T A M O R F O Z A " !

 

Metamorfozę za jakiś czas zaprezentujemy widzom. Może w niej wziąć udział każda Kobieta, która nie ma czasu dla siebie, chce poprawić swój wygląd oraz poczuć się pięknie i kobieco.

Do projektu może dołączyć każda kobieta, która nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a bardzo pragnie odmiany, chce poprawić wygląd swojej twarzy. 

Zgłoś się do nas do końca marca, realizacja nastąpi w kwietniu.

Poszukujemy modelki do stworzenia niepowtarzalnej przemiany. Dołożmy wszelkich starań, aby wybrana osoba poczuła się wyjątkowo nie tylko w tym dniu. Gwarantujemy miłą atmosferę i niezapomniane przeżycie.

Etapy pełnej metamorfozy, którą wam oferujemy:
Zabiegi medycyny estetycznej: delikatne modelowanie ust (powiększanie), wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, wykonane przez specjalistę mgr. położną Małgorzatę Jagielską, która ukończyła specjalistyczne szkolenie z ramienia grupy Wizmed sp. z o.o, tym samym u zabiegowca i szkoleniowca med. estetycznej Joanny Dudziak. 
Jest też oficjalnym partnerem programu MediRaty - pierwszego w Polsce finansowania usług medycznych oraz dołączyła do ogólnopolskiego projektu #BezpiecznyZastrzykPiękna.

W projekcie z miłą chęcią biorą udział:
 Małgorzata Jagielska Studio Wizaż MJ, która wykona makijaż;
 Monika Renkiewicz Venus, która wykona piękną stylizację paznokci;
 Ewa Turowska Stylizacja rzęs i brwi, która zadba o piękną stylizację rzęs;
 Emilka Warchoł Salon fryzjerski, stylistka fryzur;
 Adam Zackiewicz - główne zdjęcie metamorfozy;
 Paweł Obrycki, pozostałe zdjęcia przemian;
 Portal e-Grajewo.pl - partner projektu.

Po wykonaniu najpierw zabiegów estetycznych twarzy, całość dopełnią kolejne etapy u poszczególnych stylistek. Zadbamy też o Twoją modową stylizację i tak uzyskamy efekt końcowy.

Ostateczna metamorfoza zostanie uwieczniona na fotografiach, ukaże się na stronach stylistek oraz przedstawiona w Portalu e-Grajewo.pl

To niepowtarzalna okazja dla każdej z Pań!

__________
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email:  [email protected] lub na poszczególe skrzynki messengera każdego partnera metamorfozy (Venus, Stylizacja rzęs i brwi Ewa Turowska, Emilka Warchoł).  Wspólnie dokonamy wyboru osoby do metamorfozy. 

Zgłoszenie jakie do nas prześlesz powinno zawierać:
 Osoba pełnoletnia
 Zdjęcie twarzy: zbliżenie, profil,
 Imię I nazwisko oraz wiek
 Kilka słów osobie oraz dlaczego to Ciebie mamy wybrać.
 
WARUNKI 
Musisz wysłać zgłoszenie udziału w metamorfozie. Udzielić pełnej zgody do wykorzystania wizerunku przed I po metamorfozie do celów marketingowych (opis z tych kilku słów jakie nam wyślesz o sobie, zdjęcia).
Akceptacja propozycji przez każdą ze stylistek planów zabiegów.
Podpisanie zgody na wykonanie zabiegów oraz brak alergii np.na lignokainę, która będzie wykorzystana podczas zabiegu, klej który będzie wykorzystany podczas wykonywania aplikacji rzęs,brak towarzyszących chorób tj. choroba tarczycy, chorób serca, zaburzenia w układzie krzepnięcia, brak aparatu na zębach oraz innych chorób.
DODATKOWO 
Zastrzegamy sobie: Prawo do odrzucenia metamorfozy w przypadku: braku zgody na poszczególne warunki, zatajenie informacji o stanie zdrowia oraz wykonywanych zabiegach na usta bądź bruzdy, wysłanie nieaktualnych zdjęć lub nieprawdziwych.
Metamorfoza jaką przejdziesz jest całkowicie bezpłatana. 
UWAGA 
Jeżeli pacjentka/klientka po wykonanych zabiegach medycyny estetycznej nie zgłosi się lub zrezygnuje w dalszej części metamorfozy będzie musiała ponieść wszelkie koszty zabiegów w cenie rynkowej.
Zapraszamy wszystkie chętne, odważne I chcące przeżyć fajną przygodę Panie do udziału w projekcie. 
Masz pytania - pisz śmiało na wszystkie odpowiemy szczegółowo .

Kontakt - tel. 601 723 556
Pozdrawiamy I życzymy powodzenia. 
 


Z A P R A S Z A  S T U D I O   W I Z A Ż   M J
Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 2/2

FB: Studio Wizaż MJ

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.