Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 2306 wyświetleń

Kiedy koniec pandemii?

Kiedy koniec pandemii?

Z powodu małej liczby nowych przypadków zakażeń odmrażane są szpitale covidowe, a rząd luzuje kolejne obostrzenia. Lekarze przestrzegają jednak, że jest jeszcze zbyt wcześnie, aby świętować koniec pandemii.

Badania potwierdziły w kraju 188 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w podlaskiem 3. Zmarło 29 osób z COVID-19 – poinformowało (22.06) Ministerstwo Zdrowia.
 -  powiat grajewski - 0 osób zakażonych ( liczba osób objętych kwarantanną 22, liczba wykonanych testów: 78)

Z powodu rozprzestrzeniającego się po Europie nowego wariantu koronawirusa delta, Ministerstwo Zdrowia wprowadza obowiązkową kwarantannę dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Polski z Wielkiej Brytanii.

 

 


 

 

Komentarze (13)

Skończy się kiedy ludzie opłacani przez firmy farmaceutyczne powiedzą że im wystarczy. Co przyjdzie jesien i będzie 4 fala ? Gdzie jest grypa jako choroba sezonowa ?skoro jest tak mało zachorowań to nie ma możliwości zwiększenia się na jesień będzie sztucznie podtrzymywane. Poczytajcie teraz że zginęło im 130 tysięcy chorych i nie wiedzą co mają z tym zrobic

Do ES skończy się jak tacy ludzie jak ty zaczną słuchać lekarzy a nie, facebooka i innych teorii spiskowych, skoro tak się boicie szczepionek bo zmieniają wasze dna lub wasz będą szpiegować to po co bierzesz tabletki, chodzisz do lekarza, używasz komórki, chcesz być taki naturalny i zgodny z naturą to wyrzeknij się całej cywilizacji bo ona nas zmienia, cywilizacja nas zmienia ale sprawia że żyjemy dłużej, nawet ludzie chorzy którzy kiedyś by umarli żyją, a wypadki niestety się zdarzają.

Tytuł powinien brzmieć : Kiedy początek pandemii ? ponieważ jej nigdy nie było.

4 fala będzie jesienią, jak co roku... Oczywiście powodem będą osoby niezaszczepione, żeby jeszcze bardziej piętnować trzeźwo myślących...

Poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze, jak zarobią swoje to się skończy, ludzie są tak głupi że to działa

Masz rację to się nie skończy bedo z ludzi robić MARIONETKI.

Es. W rzeczy samej. Prawda.

Do ES..Pierdolisz Pan herezję...

Do Ja: Których lekarzy ma słuchać, bo jest tak mniej więcej pół na pół. Ma słuchać tych twoich lekarzy czy tych swoich? Podejrzewam że ci twoi są bardziej mądrzejsi. Tak, na pewno to potwierdzisz.

Niech administrator z łaski swojej usunie te wulgaryzmy. W ogóle jak on to przepuścił? Niektóre komentarze, całkiem zgodne z prawem są cenzurowane a wulgaryzmy przechodzą. Co to ma być?

Bzdura a jeszcze lepszy cyrk że szczepionkami

Uuuu proponuję mniej telewizji !

Do ja czy widziałeś abym w swojej wypowiedzi napisał coś o szczepionkach i innych pierdolach co napisałeś. Lekarzy takich jak Simonem który doi kase dziwne czemu on nie zachorował jak ma taki kontakt z chorymi bo co nosi zwykła szmatę na buzi

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.