I Powiatowy Konkurs Historyczny

aktualizacja: 2021-06-08 19:44:10     nr wiadomości: 45925     przeczytano: 862     Ilość komentarzy komentarze: 7

Dnia 01.06.2021 r. w ZS im. ks. J. K. Kluka w Wojewodzinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I Powiatowym Konkursie Historycznym „Wokół Polskich Symboli Narodowych”.

Zgromadzonych w szkolnej bibliotece gości, zwycięzców konkursu oraz osoby wyróżnione przywitała p. Julia Ksepko-Kurkowska Dyrektor ZS w Wojewodzinie. Po złożeniu gratulacji laureatom oraz podziękowań organizatorce testu p. Anieli Sypytkowskiej, współorganizatorowi – Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie i sponsorom, głos zabrali patroni honorowi konkursu: p. Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz p. Waldemar Remfeld Starosta Powiatu Grajewskiego. Następnie fundatorzy nagród wręczyli dyplomy i cenne upominki uczniom, którzy wykazali się szczególną wiedzą historyczną i zdobyli największą liczbę punktów.

Dopełnieniem spotkania były rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku zaproszonych gości z laureatami, dotyczące m.in. zainteresowań, planów na przyszłość jak i pytań konkursowych, które sprawiły najwięcej trudności.

Jednomyślnie ustalono, że istnieje potrzeba wspierania inicjatyw mających na celu pielęgnowanie patriotyzmu w młodym pokoleniu i podtrzymywania poczucia tożsamości narodowej młodzieży. Dlatego też Powiatowy Konkurs Historyczny będzie organizowany tradycyjnie każdego roku.

pragnę zwrócić uwagę, że mało ważne są imiona i nazwiska organizatorów, sponsorów i "gości" tego i innych konkursów. Ważne są imiona i nazwiska laureatów, a tych zabrakło.
Napisał: Corleone dodano: 2021-06-08 20:57:54

Trzeci raz to samo? Ile mozna odgrzewać temat? Niech lepiej poprawią drogę uczniom do Wojewodzina.
Napisał: tegoroczna maturzystka dodano: 2021-06-08 23:23:04

Ważne kto wygrał a nie kto afiszuje się że organizował. Są to zapewne uczniowie z krwi i kości ZS w Wojewodzinie Informacja nie dająca żadnej reklamy dla szkoły .. wręcz przeciwnie./
Napisał: dorosły z powiatu dodano: 2021-06-09 14:17:09

No właśnie, gdzie są nazwiska laureatów ? Ehhh
Napisał: Xyz dodano: 2021-06-09 17:34:51

Lista laureatów została ogłoszona wcześniej w informacji dotyczącej wyników konkursu .Zostało to upublicznione w portalu e- Grajewo i na stronie szkoły . Oczywiście , że najważniejsi są uczniowie i o ich osobowość i wiedzę chodziło w tym konkursie . Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem a odrobina wzajemnej życzliwości raczej bardziej pomaga w życiu niż złośliwe komentarze .
Napisał: Weronika dodano: 2021-06-09 23:44:23

Weronika ... a ty swoje. Nic tu nie ma do zrozumienia. Podstawa informacji: Kto - co - komu ewentualnie dlaczego A Dzielic informacje na części dla większej ilości materiału lub o zgrozo, że zapomniano o "vipach" to przegięcie prasowe niegodne o czytania dla mądrego lokalnego społeczeństwa. Szacun dla uczestników.
Napisał: dorosły z powiatu dodano: 2021-06-10 10:13:34

Do dorosłego z powiatu, radzę przyjrzeć się dobrze zdjęciom bo na pierwszym planie są laureaci konkursu. Zazwyczaj krytykuje ten co nic nie robi bądź przemawia przez niego zazdrość. Pozdrawiam uczeń
Napisał: Adam dodano: 2021-06-12 11:52:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.