II Olimpiada Przedszkolaków

aktualizacja: 2013-06-13 01:49:15     nr wiadomości: 20237     przeczytano: 7933     Ilość komentarzy komentarze: 3
Dzisiejszy dzień był dniem zmagań sportowych dla najmłodszych. Na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego w Grajewie odbyła się II Olimpiada Przedszkolaków.


Maluchy musiały zmagać się z wieloma konkurencjami, jakie zostały im przygotowane. Tak licznego grona sportowców i tłumu kibiców ten stadion dawno nie gościł. Milusińskim dopingowali opiekunowie - nauczyciele z placówek przedszkolnych, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.

Dzieciaki z przejęciem wykonywały określone zadania, za co na koniec otrzymywały dyplomy, medale i upominki. Setki roześmianych twarzy mogą zarazić każdego swoim optymizmem, nawet słońce nie śmiało psuć atmosfery i bardzo mocno zagrzewało we wszystkich sportowego ducha do rywalizacji!


GALERIA ZDJĘĆ


fot. e-Grajewo.plświetnie było;)
Napisał: xyz dodano: 2013-06-13 12:44:28

Pomysł świetny popieram !!!! Ale wykonanie masakra konkurencje dla dzieci 4 letnich 6 latki nuda powinni zrobić podział na grupy wiekowe i dobrać ćwiczenia względem wieku by to było jakieś wyzwanie . Przełożenie szarfy przez ciało dla 6 latka to jest atrakcja. Stanowisk nie szło znaleźć numery powinny być widoczne z daleka a tak trzeba było chodzić ,nagłośnienie fatalne nie wiem co mówili. Ale pomysł powinni kontynuować tylko poprawić pewne sprawy organizacyjne .
Napisał: rodzic1 dodano: 2013-06-14 08:58:15

zbliżają sie wybory...............
Napisał: wyborca dodano: 2013-06-14 12:29:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.