Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 3958 wyświetleń

Holi Święto Kolorów 2021

Holi Święto Kolorów 2021

Holi Święto Kolorów w Grajewie

Festiwal ten rozprzestrzenił się w ostatnich latach w Europie jako święto miłości i kolorów wiosny.

 

 

Komentarze (9)

O ile mi wiadomo to hinduistyczne święto. Czy nie lepiej świętować naszą tradycyjna Noc Świętojańską. Co prawda ona też ma pogańskie korzenie, ale przynajmniej nasze.

Zwracam się do proboszczów grajewskich parafii o interwencję u władz miasta w sprawie tego hinduistycznego święta. Wystarczy nam własnej tradycji świętowania i nie ma potrzeby by to samorządy propagowały obce nam kulturowo religie. Dosyć tej degrengolady.

TĘCZA wchodzi bocznymi drzwiami

Do wsk i babaJaga jeśli wam przeszkadza to nie przychodzcie i po problemie ! Akurat duzo ludziom to sie podoba i dzieci maja radoche

Do L przyznaję rację nie podoba się to nie przychodzić może na proszki ich nie stać dla swoich dzieciaków dlatego 🤔😜

zainteresowanie male, nic wzorowego dla dzieci i mlodziezy, byle ble,

Na koniec ze dwa zespoły OSP powinny im zaprezentować tradycyjny polski obrzęd czyli śmigus dyngus. I to taki porządny, z armatką wodną w tle.

Gaga - weź wyluzuj, własnie b fajnie było!!

Noc Kupały też by się przydała - w końcu my tez powinniśmy kultywować stare tradycje - ognisko, wianki na wodę , fajnie by było nad rzeką . Pomyślcie!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.