czwartek, 7 lipca 2022

Wiadomości

Gardocki Grzegorz - Grajewo

Gardocki Grzegorz – ur. 18.09.1978 r. w Grajewie. Na co dzień pracuje w Starostwie Powiatowym. Jest także przewodniczącym Rady Gminy Grajewo. Oprócz pracy zawodowej jest działaczem społecznym. Należy do Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wychowawczej. Od 11.11.1996 r. jest dowódcą Jednostki Strzeleckiej 1011 w Grajewie. Jest wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, Przewodniczącym Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo, od 2000 r. członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Działalność w organizacji paramilitarnej to wielka pasja pana Grzegorza.

W związku z planami pójścia do wojska, miała być początkowo ułatwieniem drogi do zawodowej służby wojskowej. ZS „Strzelec” OSW, OSP, jak i zrzeszenia sportowe pozwalają Mu nadal rozwijać zainteresowania, takie jak: strzelectwo sportowe, skoki spadochronowe, jazda konna oraz piłka nożna. Pan Grzegorz wraz ze strzelcami organizował i współorganizował m.in.: Rajd Grajewo-Grzędy, Wiosenny Piknik Strzelecki, Zimowy Rajd Strzelecki w okolicach Grajewa, Święto Patrona Szkoły w Zespole Szkół w Szczuczynie, I Mundurowe Manewry „Zdobywanie jednostki” w ZS nr 2 w Grajewie. Strzelcom nie obca jest tematyka ratownictwa medycznego. Członkowie Związku Strzeleckiego odbywają szkolenia prowadzone przede wszystkim przez wykwalifikowanych ratowników medycznych z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie. Dowódca prowadzi zajęcia w klasie o profilu wojskowym w Zespole Szkół nr 2. Swoje zamiłowanie sportowe realizuje m.in. grając w drużynie piłkarskiej LZS Popowo. Okazjonalnie tworzona jest drużyna samorządowa, w której również występuje.

Jest On organizatorem i współorganizatorem imprez sportowych, m.in.: Turnieju Świętojańskiego w Popowie, Biegu Rolnika, Wojewódzkich Igrzysk LZS. Z kolegą Maciejem Bednarko organizowali w Grajewie amatorską drużynę piłki nożnej do rozgrywek w Pucharze Polski. G. Gardocki lubi pracować z dziećmi i młodzieżą.

Prowadzi różne przedsięwzięcia, m.in. z jego inicjatywy odbywają się zajęcia świetlicowe dla maluchów w wieku przedszkolnym w Popowie.

 

Gardocki Grzegorz   -jest nominowany do tytułu "Człowieka Roku 2010 Powiatu Grajewskiego" w plebiscycie organizowanym już po raz szósty przez Portal e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.