Futsal pracowników oświaty

aktualizacja: 2014-01-12 11:48:12     nr wiadomości: 21545     przeczytano: 8333     Ilość komentarzy komentarze: 0
OŚWIATOWY FUTSAL W GRAJEWIE  

     Po raz ósmy w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. W turnieju udział wzięły cztery zespoły, które rywalizowały o puchary ufundowane przez Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a honorowy patronat objął Adam Kiełczewski – burmistrz Grajewa.

   Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zdobyła drużyna Zabłudowa, która zwyciężyła po raz czwarty z rzędu, a występowali w składzie:  Norbert Jendruczek, Jan Omelianowicz, Artur Zieniewicz, Jarosław Leończuk, Radosław Klepacki, Grzegorz Pieczywek, Dariusz Gołdowski, Michał Tchórznicki. Drugie miejsce wywalczyła Biała Białystok, trzecie Politechnika Białostocka, a ostatnie ekipa gospodarzy Oświata Grajewo. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali  upominki przekazane przez Urząd Miasta Grajewo.
    Następne mistrzostwa odbędą się 10 stycznia 2015 roku, a gospodarzem będzie tradycyjnie Grajewo. 
                                                                                                                                                WJ
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.