Brąz dla dziewcząt z LO

aktualizacja: 2014-06-16 23:30:57     nr wiadomości: 22592     przeczytano: 6251     Ilość komentarzy komentarze: 3

Brąz Mistrzostw Polski dla dziewcząt z LO! W dniach 10 – 13 czerwca br. w Zegrzu koło Warszawy odbył się XXXVII Finał Centralny Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze". W rozgrywkach uczestniczyli mistrzowie poszczególnych województw w kategorii chłopców i dziewcząt.

 Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Ministra Obrony Narodowej. Celem zawodów jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy o współczesnych siłach zbrojnych, zagadnień związanych z obronnością kraju oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Mistrzami Podlasia w kategorii byli chłopcy z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łomży, którzy przygotowywali się do zawodów i starowali pod opieką Pana Roberta Karwowskiego. W rywalizacji na szczeblu centralnym zajęli dobre V miejsce.

 Województwo Podlaskie w kategorii dziewcząt reprezentowała ponownie drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie w składzie: Aleksandra Krukowska, Olga Sekścińska i Natalia Zabielska. Opiekunem zespołu był Pan Edward Doleziński, któremu w przygotowaniu dziewcząt do zawodów pomagali: Tomasz Kindeusz (tor sprawnościowy) i Paweł Janukiewicz (bieg na orientację).

Dziewczęta z grajewskiego liceum, które przed tygodniem wygrały zawody wojewódzkie, w bardzo silnie obsadzonej licealiadzie ogólnopolskiej po doskonałych występach w poszczególnych konkurencjach zajęły III miejsce i zdobyły brązowe medale. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz ich trenerom!

 

Gratulacje Panie Dyrektorze Doleziński , trenerzy i dziewczęta !!!!!
Napisał: grupa trzymająca kciuki dodano: 2014-06-17 09:36:11

I tak po wielu latach pracy i sukcesów żegnamy Pana Trenera i Opiekuna - Gratulacje
Napisał: julek dodano: 2014-06-17 10:50:18

Dlaczego dobrzy odchodzą? Smutne...
Napisał: jasia dodano: 2014-06-17 20:47:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.