Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9590 wyświetleń

998 w akcji

W dniu 18. 08. 2004 r o godzinie 10.38 w miejscowości Niedźwiadna gm. Szczuczyn doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w wyniku którego jedna osoba została ranna. W działaniach ratowniczych udział brał jeden samochód JRG PSP osób 3 oraz OSP KSRG Szczuczyn jeden samochód osób 3. Straty oszacowano na ok. 10 tys. zł.

W dniu 22. 08. 2004 r o godzinie 03.20 (w nocy) na Drodze Krajowej nr 61 doszło do wypadku samochodu osobowego, który wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały ranne a jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Ratownicy przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz podręcznego sprzętu burzącego wydobyli poszkodowanych (uwięzionych) z rozbitego pojazdu i przekazali służbie zdrowia. W działaniach ratowniczych uczestniczyli: JRG PSP dwa samochody osób 8. Straty oszacowano na około 15 tys. zł.

KP PSP w Grajewie dla e-Grajewo.pl

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (8)

Jak zwykle cymbał - kierowca dostał prawko i morduje wszystkich, którzy z nimi jeżdżą

Slyszalem ze wypuscili tego ben.a co zabil osobe po calym grajewie chodzi ze jak by nie mial kasy to juz by siedzial tylko w Polsce tak moze byc

Slyszalem ze wypuscili tego ben.a co zabil osobe po calym grajewie chodzi ze jak by nie mial kasy to juz by siedzial tylko w Polsce tak moze byc

odpierdolcie sie od benka

wy wszyscy gow.. wiecie jak bylo naprawde.najpierw sie dowiedzcie jak bylo , a potem komentujcie,po pierwsze andrzej nie zginal w wypadku a po drugie benek nie wyszedl dzieki pieniadzom.

borowce odbijcie od benka

ty jestes cymbał i..

Widocznie tak musiało być. Takie przeznaczenie. Musimy się z tym pogodzić i nie wnikać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.