niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 2739 wyświetleń

99 proc. zgonów na COVID-19 dotyczy osób niezaszczepionych

99 proc. zgonów na COVID-19 dotyczy osób niezaszczepionych

99 proc. zgonów na COVID-19 w Polsce dotyczy osób niezaszczepionych – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Ocenił też, że kolejna fala pandemii jest w Polsce przesądzona; może pojawić się już pod koniec wakacji.

Według Niedzielskiego po trendzie spadku, a potem stabilizacji liczby wykrywanych nowych zakażeń koronawirusem, widoczny jest wzrost liczby przypadków. "W ostatnich tygodniach doszło do przesilenia i trend spadkowy zmienił się najpierw na trend ustabilizowany. W dalszej kolejności mamy już wzrosty, które z tygodnia na tydzień są rzędu 20 proc., więc to poważna dynamika" – wskazał szef MZ.

Dwa przypadki zakażenia wariantem koronawirusa Delta potwierdzono do tej pory w województwie podlaskim. To superzakaźna mutacja, która zaczyna dominować w Polsce. Naukowcy szacują, że już 50 proc. wszystkich przypadków dotyczy zakażeń właśnie tym wariantem.

Komentarze (12)

Teraz uczepiło się młodych, bo myślą i nie chcą się zaszczepić hahha. Popszednie fale tyczyły się tylko osób starszych, co było nie złym narzędziem do zastraszania i manipulowania. Obecna zbliżającą się fala będzie tyczyć młodych, bo tu jest najmniejszy procent zaszczepionych(a hajs za szczepionki musi się zgadzać) zaś kolejna pseudo fala o ile będzie, zapewne będzie tyczyła się dzieci hahah. Wirus Delta, beta, gama o Omega ????????????

A w jakim wieku śmiertelność ze statystyk i niezależnych badań jest największa ? Rozumiem że w wieku 30 i 60 gdyż naj mniej ludzi się w t wieku chce szczepić

Pan Niedzielski beknie kiedyś za te swoje przepowiednie ze swoją watahą

Pan Niedzielski nie jest dla mnie żadnym autorytetem, tak samo jak "zacni profesorowie" dyżurni brylujący non stop w mediach.

99% to niestety informacja nierzetelna, a także zapewne nieprawdziwa. Jeśli ocenimy wszystkich zmarłych to na 100% jest to kłamstwo.

Ludzie umierają bo świat w ogóle nie jest leczony nie istnieje angina przeziębienie mało tego lekarze z soru masowo biorą zwolnienia lekarskie l4 i jeszcze się tym chwalą na cały świat to jak ludzie mają nie umierać jedyne co to test na kowid żadnych leków no chyba, że ktoś dostał zawału to wyjątki

Tylko że w innych krajach gdzie jest normalna informacja a nie manipulowana umieralność zaszczepionych jest większa. A proszę powiedzieć w Izraelu gdzie zaszczepiło się prawie całe społeczeństwo, dlaczego jest taka duża umieralność ?????

99% zgonów to niezaszczepieni bo szczepią dopiero od stycznia, a zgony liczą od początku pandemii.

Tia. Teraz będą robić wszystko, by tych nieukłutych w dyby zakuć i kaftan z długimi rękawami. I ciach. Odpowiedni akt prawny już jest.
Bo umieralność wciąż jest zbyt niska, niezgodna z planem.
Nawet po śmiertelnym upadku z roweru - denat jest koronusowy.
A od sierpnia mordy w kubeł, znaczy się w maskę. I siedzieć w chałupie ....Obawiam się, że nikt za nic nie beknie, bo wszystko ma być tak, jak ma być. No, chyba, że się narodek obudzi. Lecz szczerze w to wątpię.

A te odmiany - kurczę, do końca alfabetu - ile to antidotum naprodukują, a jaki zysk. Głowa mała.

Siejecie propagandę jak za starych "dobrych" lat

cóż e-grajewo za szerzenie kłamstw i sianie propagandy i nawoływanie do eksperymentu medycznego jest kara a wy nie jesteście anonimowi ... wszyscy was znają więc łatwo was znaleźć

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.