Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9464 wyświetleń

93% zadowolonych

Informacja dla tegorocznego Maturzysty!
Przede wszystkim uświadom sobie, że masz duże szanse. Z badań statystycznych wynika, że 93% zdających egzamin maturalny odnosi sukces. To dużo.

Poza tym niezdanie matury nie jest tragedią. Maturę można zdawać powtórnie w kuratorium w styczniu, pół roku później. Ewentualne oblanie egzaminu ustnego pozwala jeszcze na poprawkę w sierpniu - wtedy co prawda nie możesz już dostać się na państwowe studia dzienne, ale za to zostaje Ci jeszcze duży wybór uczelni prywatnych.

e-Grajewo.pl


czwartek, 7 grudnia 2023

Z wizytą u wyjątkowej rodziny

Komentarze (3)

TEMATY MATURY 2004 POLSKI (pewniaki): 1. "Jestem za a nawet przeciw" - zinterpretuj słowa znanego Polaka Lecha Wałęsy w odniesieniu do znanych Ci utworów literackich. 2. Andrzej Lepper - romantyk czy pozytywista? Uzasadnij swój wybór z wykorzystaniem "Chłopów" Reymonta. 3. Pudzianowski- Herkules naszych czasów. Odnieś jego osiągniecia (dźwiganie ciężarówki na barana, podnoszenie walizek wypełnionych bardzo ciężką kupą, rzut fortepianem na odległość) do osiagniec mitycznego Herkulesa. 4. "Mydło lubi zabawę..." Twoje przemyślenia na temat homoseksualizmu w literaturze polskiej i światowej. 5. " A ona najebana tańczyła na stole a my napierdoleni o żesz qrwa ja pierdole" - wykorzystując ten znany cytat opisz bogactwo języka polskiego w całej swojej okazałości. Przedstaw także inne znane cytaty popierające tezę : " [...] iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają

kurde jak takie tematy bym miała to napewno bym lufe dostała!!! hehe

Brawo A4Tech - geniusz z ciebie. Możesz startować do kuratorium, albo nie lepiej do MEN-u. A tak poza tym to przestrzegam przed prywatnymi szkolami, to dno dla debili. Niczego tam nie uczą. To przechowalnia tłumanów i na pewno po takich szkolach nie znajdziecie pracy, chyba ze po znajomosci. Jak juz macie wybierac to lepiej zaoczne ale na panstwowej uczelni. Dobrze i zyczliwie radzę. Byla studentka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.