Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9249 wyświetleń

86 mandatów karnych

2 listopada policjanci grajewskiej komendy zakończyli działania “Znicz”. Tegoroczna akcja rozpoczęła się w piątek 28 października i trwała sześć dni.

Zaangażowanie mundurowych w realizację powierzonych zadań oraz rozsądek i spokój kierowców oraz pieszych poruszających się po drogach powiatu grajewskiego sprawiły, że nie doszło do tragicznych w skutkach zdarzeń.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Grajewie zakończyli tegoroczną akcję pod nazwą „Znicz”. Podczas sześciodniowych działań grajewscy policjanci, przy wsparciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku realizowali zadania mające na celu zapewnienie płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Od piątku do środy na drogach powiatu grajewskiego doszło do 12 kolizji, w tym sprawca jednej z nich zdecydował się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Policjanci uniemożliwili również dalszą jazdę kierowcy, który był pod wpływem środków odurzających. Ponadto mundurowi skontrolowali 304 pojazdy, nałożyli 86 mandatów karnych, natomiast wobec 54 kierowców zastosowano środek oddziaływania wychowawczego w postaci pouczenia. Zaangażowanie mundurowych w realizację powierzonych zadań, jak również rozwaga i spokój kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się drogami naszego powiatu spowodowały, że nie doszło do poważnych zdarzeń drogowych.

Ruch na drogach naszego powiatu odbywał się płynnie, funkcjonariusze błyskawicznie reagowali na tworzące się zatory i podejmowali ręczną regulację ruchem. Informowano też o czasowych zmianach organizacji ruchu w rejonie cmentarzy, przewidywanych utrudnieniach, zalecanych objazdach czy wyznaczonych parkingach. Grajewscy mundurowi w rejonach cmentarzy prowadzili również odblaskową profilaktykę, zaopatrując pieszych i rowerzystów w elementy odblaskowe. Dzięki odblaskom poruszający się po drogach powiatu grajewskiego będą bardziej widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego. - informuje KPP w Grajewie 

 

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

Komentarze (4)

policja w grajewie super

policja w grajewie super

Ale wszystkie mandaty wystawione za prędkość na zakręcie przy Zaremie powinny być anulowane. Proszę oglądać w niedzielę Państwo w państwie

Najważniejsze to te 86 mandatów.Dziura budżetowa będzie trochę załatana.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.