Kultura i rozrywka

„Wieczorek integracyjny" w SP4

 „Wieczorek integracyjny

POZNAJMY SIĘ – WIECZOREK KLAS INTEGRACYJNYCH


    W ub. tygodniu odbyła się wspólna zabawa klas integracyjnych Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie pod hasłem „Wieczorek integracyjny – poznajmy się”. W imprezie uczestniczyli uczniowie klas I c, II c i V b wraz z wychowawcami i nauczycielami wspierającymi. Pomysł wyszedł z klasy V b, obecnie najstarszej tego typu w szkole i jest jednym z elementów pracy wychowawczej wśród uczniów tej placówki. No i od lat klasy integracyjne w Czwórce starają się brać bardzo aktywny udział w życiu społeczności szkolnej i lokalnej. I to się udaje, a przykładem m. in. ta wspólna zabawa


    Rozpoczęła się ona od wspólnych zabaw, gier i konkursów przygotowanych przez naszych absolwentów z byłej klasy integracyjnej VI a, a wspaniale prowadziły je: Agata Nowicka, Weronika Abramczyk, Klaudia Sikora, Aleksandra Maleszewska, Karolina Świderska, Justyna Łajewska i Weronika Mrówka. To też był dobry przykład integracji absolwentów i obecnych uczniów. Konkursy przeplatane były wspólnymi tańcami przy dobrze dobranej muzyce dyskotekowej. I już wszyscy umówili się na kolejną taką imprezę, bo najlepiej jest się poznać przy wspólnej zabawie, pełnej emocji i wzajemnego wspierania.
                                                                                                                                           WJ

wtorek, 19 października 2021

Echa wydarzeń w SP 4

wtorek, 19 października 2021

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" w SP 2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.