niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10311 wyświetleń

„Sięgnij po marzenia” w ZSM nr 1

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, dzięki udziałowi w konkursie, otrzymał dofinansowanie na realizację projektu „Sięgnij po marzenia”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Główny cel to wyrównanie szans edukacyjnych uczniów i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych. Projekt będzie trwał cały rok szkolny 2009-2010 i zakończy się obozem sportowym. Uczniowie będą mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach z informatyki, języka angielskiego, sportowych (kickboxing) oraz socjoterapeutycznych. W opinii twórców projektu udział w nim jest niepowtarzalną szansą dla uczniów.

Dodatkowe zajęcia pomogą w nauce, dostarczą młodzieży możliwości rozwoju własnych zainteresowań, sprzyjać będą odreagowaniu napięć szkolnych i uczeniu się ważnych umiejętności społecznych i psychologicznych -  informuje koordynator projektu  Kondratowicz Bogusława

 


piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (1)

no, no jedynka sie rozwija:) projekt za projetkem...gratuluje;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.