poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

„Read on” w SP 4

Projekt „Read on” w SP 4 

  29 listopada 2016 r. uczniowie „Czwórki” otrzymali niezwykły prezent. Razem z nauczycielami języka angielskiego zebrali się wspólnie, aby rozpakować tajemniczą przesyłkę. Okazało się, że znajdują się w niej książki. Nie były to jednak zwykłe lektury, ale bajki, opowiadania i ciekawostki w języku angielskim. Pomogą one w realizacji projektu „Read on” organizowanego przez wydawnictwo Oxford University Press. Celem projektu jest pokazanie, że czytanie to „fun”, a nie nuda. Uczniowie po rozpakowaniu przesyłki obejrzeli ciekawą prezentację przygotowaną przez p. Annę Mioduszewską. Prezentacja zawierała dekalog czytelnika oraz wiele przydatnych informacji związanych   z projektem czytelniczym. 

   Zapraszamy uczniów klas IV – VI SP 4 do udziału w fantastycznej przygodzie i wspólnego odkrywania nowych lądów w świecie anglojęzycznej książki. Przewidujemy wiele interesujących zabaw i konkursów. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w projekcie, powinni zgłosić się do nauczycieli anglistów po specjalny paszport czytelnika.

   Fundatorem książek jest Rada Rodziców przy ZSM nr 3 w Grajewie. 

fot. SP 4  Grajewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.