Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12327 wyświetleń

„Pożyczali” na krótko

Kolneńscy policjanci zatrzymali 17 i 16-latka, którzy wykorzystując fakt pozostawienia kluczyków w stacyjce samochodów, na krótko go „pożyczali”. Teraz młodzi ludzie za postępowanie niezgodne z prawem odpowiedzą przed sądem.

03.07.2013  wczoraj wczesnym rankiem dyżurny kolneńskiej Policji, otrzymał zgłoszenie o trzech podobnych zdarzeniach dot. kradzieży samochodów. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Mundurowi zaledwie po dwóch godzinach od zgłoszenia ustalili i zatrzymali dwóch sprawców tego przestępstwa. Okazało się, że dwaj młodzi mężczyźni w wieku 16-17 lat wykorzystując to, że w otwartych samochodach były pozostawione kluczyki w stacyjce, dokonywali ich krótkotrwałego użycia. W pierwszym przypadku po dostaniu się do środka passata, zostali spłoszeni przez przechodzącą osobę. Natomiast kolejne dwa samochody po przejażdżce, całe poobijane zostały przez nich porzucone na terenie gminy Kolno. W pojazdach stwierdzono m.in. wgniecione błotniki, drzwi i porysowaną powłokę lakierniczą. Młodzi ludzie przyznali się do popełnionego czynu. Teraz za swoje postępowanie 17-latek odpowie przed sądem a jego młodszy o rok kolega przed sądem rodzinnym. - źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie

wtorek, 21 marca 2023

Kondolencje

Komentarze (2)

pewnie w GTA chłopaki dużo grali :D

Jak policja szybko dziala , bo mieli cynk od kogos jak nie maja cynku to sprawy szybko sa umozone

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.