Kultura i rozrywka

  • 12 komentarzy
  • 10695 wyświetleń

„Koncert Zimowy”

w wykonaniu: solistów MDK Grajewo, recytatorów z grup teatralnych „Sacrum” i „Bagatela”
oraz zespołów tanecznych „I Vice Versa” i „Tequila”


9 stycznia 2010 r.,  sala widowiskowa MDK Grajewo, ul. Wojska Polskiego 2

 

fot. Joanna Kosielska

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (12)

Wszystkie dzieci dostały nagrody albo upominki - super

Pozdrowienia dla Ady ; ))

Bardzo fajnie, że w MDK jest stworzona grupa solistów gdzie dzieciaki z Grajewa i okolic mają szansę rozwijać swoje głosy. Pięknie śpiewają. Podziękowania dla prowadzącej grupę Pani Moniki.

To piękne,ze ktoszajął się dziećmii młodziezą.Byłam na tym wystepie i brakowało mi trochę niewypracowanego wdzięku i gracji w tancu . Mlodziez zapomniała,ze po wejściu na scenę i po zakończeniu swojego występu należy ukłonić sie.To niewiele kosztuje a naprawdę dodaje do kazdego występu ''smaku''. Czasami nie wiadomo było kiedy jest koniec wystepu ,bo kiedy uczestnik wchodził na scenę/wiadomo,ze będzie początek występu/ a kiedy schodził ze sceny to na pewno zakończył swój występ. Właśnie brakowało tego dygnięcia / ukłonu.. /Pozdrawiam.

nie można było tego połączyć z WOŚP? i ludzie by przyszli i licytacja by lepsza byłą -a tak myslieli że wszystko odwołane

Z tym pięknym śpiewem nie popadajmy w euforię, bo jeszcze nam za szybko gwiazdy wyrosną. Nie wszyscy w mieście są głusi. Mają dzieciaki drobne ,,grzeszki " na sumieniu. One i instruktorka wiedzą nad czym mają pracować. Chwała za to, że przychodzą i robią coś pożytecznego. Droga do świetności jest długa i wyboista.

Młodzież śpiewa świetnie. Więcej takich koncertów ! ;)

fajnie bylo ładnie śpiewali :D ładne były dziewczyny ^^ ale DJ sie nie spisal ;/

pani Halino..powiem tak..nie mogliśmy się ukłaniać po każdym występie bo to by nie miało sensu po prostu i rozwaliło by wszystko..dlatego ukłoniliśmy się wszyscy na sam koniec..czy np w teatrze ludzie za każdym razem się kłaniają ? nie dopiero na koniec.pozdrawiam

fajnie każdy dostał nagrody

fajnie :] ładnie śpiewali. Pani Joanno grupa sacrum i bagatela wspaniale przgotowana


"I vice versa " byli- Super!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.