wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8882 wyświetleń

„Bezpieczne wakacje”

W ramach realizacji działań „Bezpieczne wakacje” grajewscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Straży Pożarnej spotkali się z dziećmi odpoczywającymi nad Jeziorem Rajgrodzkim oraz z uczestnikami obozu żeglarskiego.

W miniony wtorek policjanci grajewskiej Policji wspólnie z przedstawicielami Straży Pożarnej spotkali się z dziećmi przebywającymi na koloniach w Ośrodku Wypoczynkowym nad Jeziorem Rajgrodzkim. Prowadzący spotkanie przez zabawę przypomnieli najmłodszym o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku i o sposobach unikania zagrożeń. Dzieci miały możliwość poćwiczyć techniki resuscytacji oraz układania nieprzytomnego poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Dodatkową atrakcją był pokaz tresury policyjnego psa oraz prezentacja oznakowanego radiowozu.  Mundurowi odwiedzili też młodzież z klubu Żeglarskiego Zefir wypoczywającą w Rajgrodzie. Tam również przypominali o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Spotkania mające na celu dbałość o bezpieczny wypoczynek będą odbywały się przez cały okres wakacyjny.  – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (1)

Panie Michale milo pana widziec w akcji... słusznej sprawie ;) pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.