piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

“Godzina dla ekologii”

Żarówki energooszczędne i produkty mleczarskie za elektrośmieci - tym razem w Prostkach

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie i Wójt Gminy Prostki Bożena Bagan zapraszają na akcję z cyklu “Godzina dla ekologii”. Każdy, kto przyniesie “elektrośmieci” otrzyma żarówkę energooszczędną, produkt mleczarski i drobne upominki. Akcja odbędzie się 26 października na placu Oczyszczalni Ścieków w Prostkach.


Nie wiesz co zrobić ze starym telewizorem, zużytym sprzętem AGD, RTV, komórką, laptopem lub innymi elektorśmieciami?

Po prostu przynieś je 26 października na plac Oczyszczalni Ścieków w Prostkach, a w zamian otrzymasz energooszczędne żarówki, produkty mleczarskie i drobne upominki. Wójt Gminy Prostki Bożena Bagan oraz Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie zapraszają na społeczną akcję ekologiczną, której celem jest bezpieczne pozbycie się elektorśmieci z naszego otoczenia. Tylko tego dnia za dostarczenie zepsutych, zużytych urządzeń elektornicznych będą rozdawane wyjątkowe nagrody. Zadbaj z nami o środowisko i przyłącz się do akcji.


Czekamy na Ciebie 26 października od godz 10 .00 do 15.00 na placu Oczyszczalni Ścieków w Prostkach. Partnerami akcji są Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie, Contino Wind Group oraz MPO Białystok.

Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.