Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 6974 wyświetleń

57 mln zł na instalacje OZE

57 mln zł z unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020 dostanie 47 samorządów na wsparcie inwestycji w odnawialne źródła energii u mieszkańców.

Pieniądze trafią do gmin, a te będą dofinansowywać zakup i montaż kolektorów słonecznych i fotowoltaiki bezpośrednio na domach mieszkańców. Łącznie ma być zainstalowanych 627 kolektorów słonecznych i blisko 2,8 tys. instalacji fotowoltaicznych.

Przyznane dotacje pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2021. Zapraszamy na stronę rpo.wrotapodlasia.pl, aby dowiedzieć się więcej o konkursie.

  • Gmina Grajewo -  1 886 492 zł na instalacje fotowoltaiczne 
  • Gmina Szczuczyn  - 2 015 000 zł na słoneczne instalacje
  • Gmina Wąsosz  - 1 977 382 zł - na instalacje fotowoltaiczne 
     

Lista projektów ocenionych pozytywnie z wyróżnieniem projektów wybranych do dofinansowania.pdf (PDF, 383,48 KB)

 

Komentarze (8)

A miasto Grajewo,?

Kolejne lewackie "projekty". Chciałoby się powiedzieć: od wolności chrząszczy aż po Nowy Porządek Świata. Jeśli nic nie zrobimy, to czeka nas życie w MATRIX-ie. Kiedyś po latach, ktoś przeczyta ten wpis i powie: ten gość miał rację :)

To znaczy że w gminie szczuczyn dofinansowane będzie tylko zakładanie solarow? A co jeśli ktoś by chciał solary i fotowoltaike? Jak z tym będzie, czy ktoś wie?

A gdzie gmina Rajgród? '

A gm. Rajgród ??? Nie ma????

Do rajgrodziak i Ja: Rajgród też dostał. Otwórz załącznik. Jest na 37 miejscu

Rajgrodzianka dzięki za info

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.