UWAGA

czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 13358 wyświetleń

Festyn integracyjny 28 IX

28 września 2007 roku Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych zorganizowało Festyn Integracyjny: „Sportowy Piątek”, który odbył się w grajewskim klubie „Hades”. Kto inny zrozumie lepiej potrzeby tych osoby jak nie przebywająca wśród nich od wielu lat Anna Zielińska. To właśnie Ona - prezes SWIS na RON - jest prawdziwym łącznikiem z często niedostępnym dla Nich światem.

Na blisko 4-godzinne spotkanie przybyło sporo ponad 100 osób. Bawiły się one wspaniale, nie tylko podczas konkurencji sportowych. Były rzuty piłką lekarską, toczenie piłki, zbijanie ustawionych w piramidę puszek. Wszystkie konkurencje, quizy wzbudzały aplauz i nagradzane były gromkimi brawami oraz upominkami. Festyn miał na celu zachęcenie osób niepełnosprawnych do uprawiania sportu i został zorganizowany dzięki pozyskanej dotacji ze środków publicznych Miasta Grajewo.

„Spotkania integracyjne zbliżają osoby niepełnosprawne do sprawnych. Przez takie festyny środowiska poznają się bliżej, obcują ze sobą i uczą się życia obok siebie” – powiedział Radosław Naumowicz terapeuta prowadzący zajęcia z młodzieżą. Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w loterii i wygrać upominek wykonany na zajęciach terapeutycznych. W ładne i estetyczne obrazki, pocztówki, wazoniki włożone jest serce tych, którzy je tworzą. Festyn zakończył się zabawą dyskotekową.

Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

 

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (3)

Bardzo udana impreza! Uczestnicy z SP 4 wyszli zachwyceni.Do zobaczenia za rok!

MI SIE BARDZO PODOBAŁO BYŁO OK OBY WIECEJ TAKICH IPREZ BYŁEM TAM I WIEM POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW WARSZTATÓW TERAPJI ZAJECIOWYCH W GRAJEWIE I PANIO ANNE .ZESPÓŁ TACY SAMI

Wszystkim dziękuję za udział w Festynie " Sportowy Piątek"Pozdrawiam i zapraszam na przyszły rok.Hej "wózkowicze "czas najwyższy wyjść na zewnątrz może byście się pościgali na wózkach, świat do odważnych należy.Rozpacz nic nie da , życie nadal siętoczy to nic że na kółkach,często właśnie wtedy bywa ciekawe i pełne!!!!! Trzymajcie się czekam na was w biurze SWISON codziennie , chętnie służe radą i pomocą jak przezwycięzyć okrutny los. Zapraszam codziennie w godz. 10-15, tylko proszę wcześniej o tel. 0(86)2738542

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.