środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13185 wyświetleń

500l spirytusu na wesele

Do policyjnego aresztu trafił 51-letni mieszkaniec Gdyni, który samochodem marki Nissan Primera przewoził 500 litrów spirytusu.  51-latek tłumaczył policjantom, że alkohol kupił na przyjęcie weselne córki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Prostek zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Nissan Primera 51-letniego mieszkańca Gdyni. Podczas kontroli policjanci w bagażniku oraz na tylnym siedzeniu auta  ujawnili 100 plastikowych baniaków z zawartością spirytusu.

 Łącznie zabezpieczono 500 litrów alkoholu.  Mężczyzna tłumaczył policjantom, że alkohol kupił na przyjęcie weselne córki. 51-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili policjanci mężczyzna naraził Skarb Państwa na straty w wysokości  ponad 20.000 zł. Teraz grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna - informuje KPP EłkKomentarze (10)

we słusznym celu kupił powinni uniewinnić i przeprosić za zajęcie czasu.Oczywiście alko oddać :)

jak balanga to balanga

chyba całe miasto na wesele córka zaprosiła :)

ale by było wesele żal

A co komu do tego, że gosciu ma zamiar wyprawić weselicho na 1000 osób....

Skarb Państwa monopolista :), ale jak zagraniczne koncerny typu grupa Belvedere sprzedają u nas swoją wódkę to dobrze,a biedny Pan musi siedzieć:) A tak serio to nie wiadomo co to alkohol i być może ktoś przez niego nie zginie, albo wypiją go niebiescy :PP

pewnie miał wesele na 1000 osób :-)))

a jak ja tez ytam bede sie bawił ale jak nie oddadzao to nie bedzie przy czy :(

biedny bylby skarb panstwa jakby stracil az 20.000 zl ... policja widac nie zna do konca prawa poniez iz alez jezeli alkohol jest przeznaczony do wlasnych celow a nie handlowych to nie ma prawa byc nawet zatrzymany .. zapraszam policjantow do powtorki szkoly policyjnej

I wesele się rozwieje....aj szkoda ....he...he...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.