poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 12638 wyświetleń

50 lat razem

27 sierpnia 2005 roku w UM odbyła się uroczystość

ZŁOTEGO JUBILEUSZU POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

15 par, które przed pół wiekiem ślubowały sobie miłość i wierność w USC w Grajewie powtórnie wypowiedziały słowa przysięgi. Za zgodność długoletniego pożycia oraz trud pracy włożony dla dobra rodziny małżeństwa uhonorowano medalem Prezydenta RP.

- Uważamy, że medal ten jest dla nas podziękowaniem. Słuszna droga: wspólny związek, miłość, zgoda i rodzina pomogły przetrwać wszystkie przeciwności życia codziennego – dziękował za pamięć w imieniu wszystkich jubilatów Ryszard Brzeziński.

- „Upływa szybko życie, jak potok płynie w dal...”. Te lata minęły jak z „bicza trzasł”. Jesteśmy w okresie tzw. złotej jesieni życia i nie bójmy się jej. Korzystajmy z niej w pełni i niech każde życzenie się spełni – mówił jubilat Augustyn Sulewski.


e-Grajewo.pl

Komentarze (21)

normalnie byłam tam bo moje dziadki sa razem 50 lat zazdroszcze im tego sa w pelni energi i teraz bawie sie na ich czesc 100 lat buziaki dla nich oczywiscie

moi dziadkowie taka rocznice obchodzili 5 lat temu:D łoł

100 lat!!....tylko zeby dziadkom babelki nie uderzyły :)

oo a kogo ja tam widzee :D:D II mmm :)
=) pozdrowionkaa i jeszcze raz tyle :D ;) :*:*

siema my taż tambyliśmy i fajnie się bawiliśmy oraz szampana za ich zdrowie wypiliśmy a szczególnie za Jurka i Zofię Ż.

oba moj sasiad:D

moi dziadkowie tez tam byli sa nawet na zdjeciu ekstra a zato moi drudzy dziadkowie sa ze sobą juz 64 lata to jest cos pozdro dal wszystkich dziadkow i babć

Zuźka, co ty tam robisz?!

Moi dziadkowie też obchodzili 50-lecie, impreza bardzo udana, bardzo mi sie podobało.Są na 2 i 8 zdjęciu.100 lat w zdrowiu dla wszystkich jubilatów!!!

było świetnie.nawet jestem na zjęciu hehhehe. pozdrowka dla moich dziadków :D

ja tez tam byłam i nawet się wzruszyłam bo 50 lat to już coś !!!! i gniłam bo mojej babci szampan do głowy uderzył:) a potem w domu zajebiste kluski były .babciu brawo!!!!!!!!!

a i na zdjeciu jestem:)

czemu tak mało zdjęć;( ehh szkoda

jeszcze im mało, popatrz pan ...:) (:-)
serdeczne pozdrowienia wszystkim grajewianom po 50 -kiedyś było inaczej, ale życie płynie; jakoś to będzie trzymajcie się!

o moi sąsiedzi jaka gala, proszę proszę!

jak to mozna wytrzymac tyle lat powodzenia zycze wszystkim by tak jak oni doczekali tego tym bardziej w tych czasach gdzie ciezko znalezc jest kogos wspanialego mysle ze mi sie uda wam w3szy stkim tego zycze

tam jest moja kochan Babcia i Dziadek państwo Jagielscy !!! kocham was najmocniej na świecie !!!! buziaczki moi kochani !!!:*:*:*

staliśmy na końcu i oglądaliśmy swoich dziadków

siema ludziska . odjazd co nie ? moi dziadkowie ... razem... 50 lat ! normalnie w bani się nie mieści . heja babcia z dziadkiem 100 lat żyjta !!!!!!!!!!
dziadek nie przesadż z bąbelkami . babcia pilnuj dziadka .100lat!!!!!!!!!!!!!!!!

wypad na maxa no nie !! to moi dziadkowie na 2 i 8 zdjęciu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.