UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Kraj

  • 7 komentarzy
  • 4997 wyświetleń

5 lat za pobicie!

   Dziś zarzut pobicia usłyszał 26-letni mieszkaniec  Ełku i jego 18 - letni brat . Mężczyźni w  sobotę późnym wieczorem w Ełku przy ul. Zamkowej  pobili 26-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. W toku wykonywanych czynności ustalono, że mężczyźni uderzali pokrzywdzonego rękoma w głowę, a gdy ten upadł na jezdnię, starszy z braci skoczył mu obiema nogami na głowę i kopał po ciele. Ze wstępnych ustaleń wynika, że powodem takiego zachowania mężczyzn był fakt, iż pokrzywdzony zwrócił im uwagę, aby zachowywali się ciszej.

Dziś sąd zadecydował o zastosowaniu w stosunku do starszego z braci środek zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyznom grozi  teraz kara nawet do 5 lat  pozbawienia wolności.

KPP w Ełku

Komentarze (7)

szkoda ze nie ma juz komor gazowych na taki margines

A może powinno się potraktować takich tak samo, jak traktuje się psy, które pogryzą? Człowiek podobno różni się od zwierząt świadomością swoich działań, więc uważam, że to nie psy, a takich ludzi powinno się usypiać. To oni stanowią prawdziwe zagrożenie. Wypadków z udziałem ludzi jest o wiele, wiele więcej, niż z udziałem zwierząt. Nie wiem skąd tolerancja społeczeństwa na występki ludzi, często bardzo brutalne, a brak zrozumienia w stosunku do przyczyn działania zwierząt. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że z tego typu brutali- ludzi nic dobrego nie będzie. Nie wierzę w siłe resocjalizacji! Ada

Tylko chińska kara. Na kolana i w łeb.

Zastosować zasadę myśliwych. Eliminować chore osobniki poprzez odstrzał.

komora to zbyt proste chwila i by było po nich dla nich trzeba ciężkich prac przymusowych w kamieniołomach.....

W końcu jesteśmy wszyscy jednomyślni. Cieszę się! Ada

komentujecie artykuł który zawiera wiele nie prawdziwych rzeczy, jest wielu świadków tego pobicia którzy twierdzą zupełnie co innego. Chłopak który trafił do aresztu dzaiałał w obronie własnej i swoich bliskich, matki i narzeczonej gdy zostali zaatakowani przez sporą grupę w artykule nazwanych 26 latkiem. Wielle faktów poprostu wyssanych z palca.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.