Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11945 wyświetleń

44 mandaty na kwotę 4150zł

W Grajewie służbę pełnił czterech pracowników Straży Miejskiej. W okresie ostatnich  trzech miesięcy Straż Miejska otrzymała 20 zgłoszeń odnośnie bezpańskich psów, 34 zgłoszenia w związku z nieczystościami na terenie miasta, 3  zgłoszenia o uszkodzonych znakach drogowych, 4 - w związku  z niepoprawnym parkowaniem, 1 zgłoszenie odnośnie nielegalnie zajmowanego strychu pod lokal mieszkalny, 4 - o nielegalnej sprzedaży, 3 - odnośnie martwych ptaków w związku z podejrzeniem ptasiej grypy. Jedną nietrzeźwą osobę przekazano KPP Grajewo, drugą - Pogotowiu Ratunkowemu.

Ogółem Straż Miejska Grajewo w m-cach: IV, V, VI 2007 r. wykonała 658 działań w tym nałożono 44 mandaty karne na kwotę 4.150,00 zł, udzielono 407 pouczeń.
Strażnicy nadal będą kontynuować kontrole posesji i zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie znowelizowanej Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości oraz wykonywać w ramach kontroli doraźnej Uchwały Rady Miejskiej w sprawie opłaty targowej. Stałą kontrolą objęte będą tereny parkowe, okolice szkól i przedszkoli.

W celu osiągnięcia większych efektów działań SM na bieżąco będzie informować mieszkańców o podejmowanych działaniach akcyjnych.

Straż Miejska w Grajewie
tel. 086 272 76 90

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (2)

Ciekawe od czego zależy interwencja Straży Miejskiej ? W poniedziałek prosiłam o podjecie jakiś działań w związku ze złym parkowaniem ,dziś mamy piątek i nic.....Jaki jest czas oczekiwania?????

Ciekawe od czego zależy interwencja Straży Miejskiej ? W poniedziałek prosiłam o podjecie jakiś działań w związku ze złym parkowaniem ,dziś mamy piątek i nic.....Jaki jest czas oczekiwania?????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.