środa, 5 października 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10298 wyświetleń

3706 wniosków obszarowych

Do dnia 16.05.2007 do Biura Powiatowego ARiMR w Grajewie wpłynęło 3706 wniosków obszarowych. Jest to 98,15% w porównaniu z rokiem 2006. Rolnicy wykazali się dużym zdyscyplinowaniem i złożyli prawie wszystkie wnioski w terminie. Biuro Powiatowe w Grajewie przyjmowało wnioski w dniu 15 maja 2007 do godziny 24.00.

K.A.

Duże zainteresowanie rolników wzbudziły wprowadzone od tego roku nowe dopłaty paszowe oraz do roślin energetycznych - wynika z naszych informacji. Wypełnianie nowych wniosków i składanie dodatkowych dokumentów sprawiło jednak rolnikom niemało kłopotów. Wielu gospodarzy złożenie wniosku odłożyło na ostatni moment, mozolnie kompletując wymagane zaświadczenia i umowy.

wtorek, 4 października 2022

89-letnia białostoczanka uwierzyła oszustowi

wtorek, 4 października 2022

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (2)

rolnicy mają problemy ponieważ obsługa w biurze powiatowym w grajewie jest niekompetentna i mało życzliwa dla rolników którzy tam traktowani są jak intruzi. Zwykły prosty człowiek powinien być ukierunkowany i powinien być potraktowany inaczej niż urzędnik który zna wypełnianie kwitów i wniosków.

mam całkiem inne zdanie na temat ARIMR z wypełnieniem wniosku też nie mam problemu,nie podoba mi się tylko nowy sposób płatności ponieważ tracę połowę pieniędzy w porównaniu do lat poprzednich.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.