piątek, 22 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 23 komentarzy
  • 2353 wyświetleń

35 lat Zespół Pieśni i Tańca "Grajewianie"    

W sali Grajewskie Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert jubileuszowy z muzyką na żywo pod kierownictwem muzycznym Kamila Szejdy. Koncert poprowadził kierownik zespołu - Wojciech Chylewski.

W czasie wydarzenia była okazja do podziękowań wszystkim, którzy wspierają działalność "Grajewian". Przypomniano również historię - w tym niezapomniane początki pod kierownictwem Joanny Kochańskiej-Szabat oraz Edwarda Szabata. Tańce rzeszowskie, lubelskie, kurpiowskie, krakowskie oraz podlaskie zakończyły się owacją publiczności na stojąco.

środa, 20 września 2023

Grajewo. Dzień Przedszkolaka

środa, 20 września 2023

Wojewodzin. Narodowe Czytanie 2023

Komentarze (23)

Nie pomogły apele, cztery osoby związane z partią rządzącą musiały być. Macie gdzieś ludzkie prośby, liczy się lans

Występ był wspaniały i proszę nie mieszać polityki panie Wojtku w występy dzieci. Organizatorzy mogli zaprosić kogo chcieli.

Wojtek lecz się bo nienawiść to choroba

A Gdzie założyciele tego zespołu????

Pan Wojtek ma racje.Nie wiecie ile czasu dzieci spędziły w kinie nie dostając nawet wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd!! od 14 az do nocy. przez dwa dni.To mało? Nikogo nie obchodzi jakim poswieceniem to sie odbywa

Jubileusz bez osób które zaczynały ten zespół?.

Z tak ważnej i pięknej imprezy tylko kilka zdjęć ? Można gdzieś obejrzeć jakąś większą fotorelację ?

Karygodne jak potraktowano nasze dzieci. Jaki niski poziom trzeba reprezentować żeby nie dostarczyć wody do picia tancerzom. Zastanawiam się czy warto poświęcać czas, zaangażowanie, poświęcenie moje i moich dzieci.

Szanowna redakcji dlaczego usuwacie komentarze rodziców? Nie tędy droga, mamy prawo się wypowiedzieć i to robimy. Nasze poświęcenie dla ZPiT Grajewianie jest ogromne a Państwo tuszują brak kompetencji ludzi decyzyjnych w GCK.

Trochę jak rocznica założenia Solidarności bez Lecha Wałęsy.

Okazuje się że składka roczna na dziecko jaką płacimy dla GCK w wysokości 170 zł. to za mało aby zaopatrzyć TANCERZY w podstawę jako jest woda do picia podczas kilkugodzinnego pobytu w GCK przed koncertem jak i w trakcie trwania imprezy. Jak tak można?!!!!!

Do Pana WOJTKA CHYLEWSKIEGO. Panie Wojtku jest pan super instruktorem, choreografem, pedagogiem i opiekunem naszych dzieci. Bardzo panu dziękujemy za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i profesjonalizm jaki pan wkłada prowadząc GRAJEWIAN. Wiemy natomiast że jest pan bardzo zmęczony sytuacją jaka panuje wokół ZPiT Grajewianie, brak wsparcia i pomocy dla pana ze strony kierownictwa jest bardzo widoczny (świadczą o tym wszystkie komentarze). Bardzo prosimy o cierpliwość i wytrwałość, nadchodzi czas na zmiany i wtedy będzie Pan mógł realizować wszystkie swoje plany z Grajewianami. Jeszcze raz gorące podziękowania. Rodzice TANCERZY ZPiT GRAJEWIANIE.

A moje dziecko miało wodę ze sobą. Chyba każdy rodzic wysyłając dziecko zaopatrzył je w wodę. Nie wiem jak można puścić dziecko bez wody. Do szkoły też zawsze bierze wodę.

Nie popisali się nasi organizatorzy tyle godzin bez wody dla dzieci. A sobie pewnie zrobili bankiecik po koncercie. Luzik standard.

Moje dziecko jak idzie na cały dzień do szkoły to bierze picie że sobą a nie czeka, że mu szkoła zapewni butelkę wody.

Postawa niektórych komentujących osób jest dla mnie niezrozumiała. Jeżeli nie daliście Państwo wody swoim dzieciom, to proszę mieć pretensje tylko do siebie, a nie do organizatorów. Moje dzieci zawsze brały ze sobą wodę zarówno do szkoły, jak i na różne zajęcia dodatkowe, w tym również występy. Jeżeli chodzi o pieniądze, to biorąc pod uwagę ile nakładów finansowych wymaga prowadzenie tego zespołu, to kwota 170 zł rocznie jest raczej skromna. Nie wystarcza zapewne nawet na pokrycie kosztów instruktora, nie mówiąc o strojach i innych rzeczach. W dzisiejszych czasach taka postawa roszczeniowa jest jednak coraz bardziej powszechna. Tylko czy to jest dobry przykład dla naszych dzieci?

Mama 2 i Rodzic . Widać że wasze wpisy to heblowanie ku chwale panom. Nie macie pojęcia o czym piszecie. Woda zawsze była na koncertach nigdy nie było potrzeby dawania dzieciom butelki tak jak idą do szkoły i też nie muszą na nic czekać. Pozdrawiam podszywających się za rodziców i mamusie dzieci tańczących, dzisiaj wam się nie udało może następnym razem, powodzenia kłamczuszki.

Anna nikt nie jest roszczeniowy nie przypinaj nam rodzicom tanich tekstów. Dzieci reprezentują Grajewo i są naszą dumą od 35 lat na koncertach folklorystycznych w całym kraju a wcześniej i poza granicami państwa. Tylko w Grajewie brak kompetencji kilku decydentów próbuje się zrzucić na garb niby roszczeniowych rodziców. To nie dotyczy tylko zespołu GRAJEWIANIE . Gdzie jest potrzebne zaangażowanie, logiczne myślenie a przede wszystkim chęci wszystko leży. Taką sytuację mamy od kilku lat a z roku na rok jest coraz gorzej.

Tancerz II grupa - w punkt.

Czytam i nie wierzę. To jest właśnie pokolenie 500 plus.

Do Matka: oczywiscie ze dzieci wziely wode. Ale to nie o to chodzi. chodzi o lansowanie się kosztem dzieci ich wysiłku ponad miarę! nie mowiac o rodzicach, bo bez nich koncert nie wygladalby jak wyglada zawsze-czyli na tip top. Stoi 5 sprawdzac bilety, a zaden sie nie ruszy by pomoc Pani Ani do strojów i pomoc sie przebierac. chwalic się to umieja tylko to jest praca ludzi z zewnatrz a nie kina.po co tyle zatrudniac nie rozumiem? siedza tyle lat i nie wiedza ktorym kurtyne wlaczyc, zal....

Dyrektor nie był chyba zainteresowany jubileuszem Grajewian, za to aktywnie uczestniczy w komitecie organizacyjnym przy jubileuszu Warmii i Klubu Maratonka. Tam na pewno niczego nie zabraknie.

Oj komentarz był i znikł chyba nie po nosie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.