niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11516 wyświetleń

3200 paczek w mercedesie


Ponad 3200 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli monieccy policjanci podczas kontroli osobowego mercedesa. Teraz postępowaniem 28 -letniego kierowcy samochodu zajmie się sąd.


12 czerwca br. około godz. 10.00 w Bajkach w gminie Krypno policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zatrzymali do kontroli przejeżdżającego tamtędy osobowego mercedesa.

W trakcie sprawdzenia pojazdu mundurowi znaleźli w bagażniku auta foliowe worki, w których jak się okazało znajdowały się papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 3200 paczek. Teraz 28-letni mieszkaniec Wasilkowa, który kierował samochodem, za swoje postępowanie odpowie przed sądem - KWP w Białymstoku


Komentarze (7)

Przydałoby się aby nasza Komenda Miejska połapała tych miejscowych "biznesmenów" kombinatorów. A tu nic jak wozili i sprzedawali tak dalej kręca i nawet Panie w wieku emerytalnym legalnie fajki przerzucają do G-wa... A uczciwy człowiek musi się zdrowo napracować aby normalnie żyć i funkcjonować a takie nieroby kroją kasę i wożą się furami wkoło komina...

Do TISIA : a kto ci każe zdrowo pracować? kto ci zabrania " krecic" i kombinowac? za duzo czasu chyba w oknach spędzasz na obserwowaniu ludzi że tak to oceniasz, chcą tą kręca i kombinują i wożą się furkami a ty chyba jedynie mozesz taka sie przejechac ale w bagazniku... Społeczniaku nie umiesz to ZDROWO PRACUJ !

a wszystkim zazdrosc d...e sciska nikt nikogo nie zmusza do kupna nie chcesz to nie kupuj ale poco byc kofidentem

Do TISA : nikt ci nie broni tez sie zajac "lewym" handlem... kazdy dorabia jak moze....tusku jak zyc...?

trzeba mieć głowę do interesów

ile palenia przez caly rok hahaahh szkoda ze to nie bylem ja ze go skroili :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.