wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8296 wyświetleń

300 litrów zacieru

300 litrów zacieru

W wyniku wspólnych działań augustowskich kryminalnych i funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Suwałk, w domu 58-letniego mieszkańca gminy Lipsk zlikwidowano linię produkcyjną alkoholu oraz znaleziono papierosy bez polskich oznaczeń skarbowych. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Augustowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej z Suwałk, wkroczyli w minioną środę na posesję położoną w gminie Lipsk. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 58-latek trudni się nielegalnym wyrobem alkoholu etylowego.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze w budynkach gospodarczych znaleźli kompletną linię produkcyjną, służącą do produkcji alkoholu. Dodatkowo w pomieszczeniach znajdowały się 4 plastikowe beczki z  zawartością około 300 litrów zacieru zbożowego oraz plastikowe pojemniki i butelki z zawartością 26 litrów gotowego produktu. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli także ponad 120 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy.

Wyroby akcyzowe oraz sprzęt zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. 58-letni mieszaniec gminy Lipsk odpowie przed sądem.

 

źródło:http://www.podlaskie.kas.gov.pl/

Komentarze (5)

A mogło być takie dobre

bardzo dobrze nalezy zwalczac alkoholikow

szlugi zabrać i ukarać ale za bimbertek jeśli dobry wynagrodzić i za reklamować :)

bimberek na święta robił i majówkę a tu od razu taka sensacja jeśli nie sprzedawał to wydaje mi się ze powinni go uniewinnić hehehe:)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.