czwartek, 7 lipca 2022

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 8192 wyświetleń

Potrzebujemy nowej hali

Temat budowy hali sportowo - widowiskowej  przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie (ul. Konstytucji 3 Maja) nie raz wywoływał wiele emocji. Jedni są za, bo dotychczasowa Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie spełnia wszystkich potrzeb, inni uważają, że to kolejny duży i niepotrzebny projekt, a władze powinny skupić się na remontach ulic czy chodników.

Potrzebę wybudowania kompleksu rekreacyjno – sportowego widą mieszakńcy, społeczność placówki oraz grupa radnych z jej okolic. Pod wnioskiem o umieszczenie w zadaniach inwestycyjnych budowy sportowego obiektu przy ZSM nr 3 podpisali się H. Muryjas – Rząsa, T. Babul, T. Cebeliński, R. Chiliński, D. Purwin, M. Stuchła oraz  Z. Fadrowski .

Powstały obiekt mógłby zapewne spełniać wiele funkcji. Służyłby nie tylko uczniom, ale też byłby bardzo przydatny przy organizacji rozgrywek sportowych, imprez kulturalnych, konferencji czy wystaw. Żywimy nadzieję, że władze pochylą się nad złożonym wnioskiem i poczynią wszelkie starania by plan budowy znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości i inwestycja ruszyła jak najszybciej. Być może nasze oczekiwania są wygórowane?

Czy miasto i jego mieszkańcy potrzebują hali sportowo - widowiskowej z prawdziwego zdarzenia?

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (23)

Zdecydowanie Tak. Grajewo w końcu się obudźcie ze to jest nam potrzebne a nie jak za komuny ciągle nic nie ma

progow zwalniajacych najlepiej zrobcie co 10 metrow bo malo jest

Brawo państwo radni.Osiedle się rozbudowuje.Powstają nowe bloki.Coraz więcej osób będzie zamieszkiwało to osiedle.Dobrze że tych 7 radnych doszło do wspólnego konsensusu.Sala gimnastyczna która jest przy zespole szkół nr.3 jest opłakanym stanie i nie spełnią żadnych norm.My rodzice dzieci uczęszczających do ZSnr3 jesteśmy z Wami.Ta hala sportowo- widowiskowa należy się nam mieszkańcom Osiedla Południe jak najbardziej.Mamy głęboką nadzieję, że reszta radnych poprze Wasze starania.

Nowej Hali? Może najpierw zróbcie w końcu nawierzchnię w starej! Zanim ktoś pozwie MOSiR o odszkodowanie. Nawierzchnia nie spełnia tam żadnych norm dla nawierzchni sportowych dla obiektów sportowych (np. normy EN 14904). Jest kontuzjogenna. To tak naprawdę wylana byle jak, cieniutka warstwa gumy na metrowej grubości betonie, bez jakiejkolwiek zdolności tłumienia energii udarowej. Do tego dochodzi nadmierne tarcie powodujące zatrzymywanie
stopy w miejscu, a co za tym idzie przeciążeniami ścięgien i wiązadeł. Rodzice, wysyłając na halę MOSiR w Grajewie swoje dzieci ryzykujecie ich zdrowiem!

Dobry pomysł ,ale na pewno kosztowny.Panowie radni czy nie za dużo będzie obiektów w Grajewie do których trzeba będzie dopłacać?Moim zdaniem lepiej ostudzić zamiary,poczekać kilka lat i zrobić ten kompleks rekreacyjno-sportowy z muzeum mleka, bo na pewno będzie nierentowne.

Edek Ty chyba lubisz szybką jazd samochodem

taką potrzebe widzi nie tylko grupa radnych w/w ale zdecydowanie pewnie wieksza czesc rady. autoreklama?

Też jestem na TAK!!!!!!!!!!!!

Jestem za! Więcej progów zwalniających! Są jeszcze ulice bez...kto mi zwróci za naprawę zawieszenia w aucie? :)

najważniejsza szkoła w osiągnięciach sportowych a zapomniana 4 niezapomniana

CZWÓRKA.. pozdrawiam pana jarząbka.. jedyny, kompetentny wychowawca lekkoatletyczny, trzymający dyscyplinę i wymagający, ale z rozsądkiem facet.. wpajał ludziom zainteresowanym sportem, że nie ma rzeczy niemożliwych:) Wielu w dzisiejszych czasach by się przydało 'podniesienie za ucho' dla ogarnięcia.. hehe ;)

Oczywiście że tak. Uczyłam się w tej szkole 15 lat temu i nic się nie zmieniło. Dziś dwójka dzieci moich się uczy i ciągle to samo jest żal naprawdę że w tej szkole nic się nie dzieje... Potrzebne boisko jest dużo miejsca na to a zarasta! Chodniki i te drzewa syf..może moje wnuki się doczekają :))

Super!!!! W końcu coś się dzieję z tą szkołą!!!!!

ile lat jeszcze bedziemy czekać no normalna hale jak maja wszystkie szkoły ?

Pana jarzabka pamiętam z przed lat był moim nauczycielem super facet naprawdę sks to było super i pan kindeusz i łajewski terz spoko gdybym miał na to wpływ po wybudowaniu takiej nowoczesnej hali sportowej obsadzilbym ich na wysokich stanowiskach oni potrafią żyć z młodzieżą wymagający ale oto chodzi w sporcie pozdrowienia panowie uczeń

hala sportowa jestem na tak panowie do dzieła i za park solidarności się wes cie jeziorko fontanna i ścieżki to jest potrzebne

sam bym tam poszedł

Oczywiście że jest potrzebna, dzieci i młodzież muszą się rozwijać a nie cofać, jestem mamą 11 latka i często się zdarza że godziny treningów są późne, bo nie ma gdzie trenować a trzeba wszystkich sprawiedliwie podzielić, jestem za.

Brawo. Świetny pomysł. Szkoła niech się rozbudowuje, ale dla dzieci radość z uprawiania sportu w godziwych warunkach.

Nie. Hala zbyteczna jak muzeum. Popieram EDKA progów zróbcie - to żart. Naprawdę: ulice, chodniki, zalew z plażą nad rzeką, obwodnica, starczy na początek najpilniejszych potrzeb, Reszta dalsza dalsza kolejność

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.