niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 2825 wyświetleń

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających

Kilka dni temu grajewscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który posiadał w swoim budynku gospodarczym narkotyki. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i klefedron. 24-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek grajewscy kryminalni weszli do jednego z domów w Grajewie. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczenia gospodarczego przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Pies służbowy „Noksa” doprowadził do miejsca, w którym znajdowała się torebka z białym proszkiem oraz zwinięta folia aluminiowa z podejrzaną substancją. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to 61 gramów amfetaminy i 85 gramów klefedronu. 24-latek od razu trafił do policyjnego aresztu.

Dzień później podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd na posiedzeniu przychylił się do wniosku i najbliższe trzy miesiące 24-latek spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. - KPP w Grajewie

Komentarze (11)

Jeśli te środki byłyby legalne, można by je było opodatkować, a dochód przeznaczyć na służbę zdrowia, emerytury czy infrastukturę. A tak będzie gnić za kratami wyżerając pieniądze podatników

Ale żeby ścigać za kalafiora w torebce? :)

Może uda mi się wyjść na wolność tak jak kimbusiowi/?

Kimbus ma hajs to wyszedł, śledź raczej dziad to sobie posiedzi ...

Tempic narkomanow i tych co to sprzedaja.

Daniel z Grajewa - Tępić to trzeba tych co sprzedają, bo to oni żerują na ludzkich słabościach.

Hipokryci, nic więcej.

No nie gadaj kimbus wyszedł?

Chwila a co to jest klefedron to coś nowego bo pierwszy raz o takim specyfiku słyszę i skąd on to ma

Chciał lekkie pieniążki zarabiać Bardzo dobrze sobie posiedzi.

Utrzymywaliśmy go 24 lata z naszych podatków,i teraz przez najbliższe 10lat będzie na naszej misce.Zenada

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.